کسر امتیاز از استقلال؟ / بررسی نهایی آخرین دفاعیات آبی‌ها

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: پرونده باشگاه استقلال پس از بررسی نهایی در کارگروه سازمان لیگ به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

پس از طرح ۴ سوال کارگروه نظارت بر قراردادها از باشگاه استقلال پیرامون وضعیت قراردادی کوین یامگا، گوستاوو بلانکو، مهدی هاشمی نسب و محمدرضا خالدآبادی، مسئولان این باشگاه نیز به جمع آوری دلایل و مستندات خودشان پرداختند.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد جدیدترین دفاعیات استقلال، اواخر هفته گذشته در اختیار کارگروه سازمان لیگ قرار داده شده و این کارگروه نیز باید به بررسی توضیحات باشگاه بپردازد که در صورت پابرجا بودن ابهامات یا وجود ایرادات جدید، ضمن اعلام آن به باشگاه پرونده را در اختیار کمیته انضباطی قرار خواهد داد.

با اینحال هنوز چیزی به باشگاه استقلال اعلام نشده و از طرفی، پرونده‌ای هم هنوز در اختیار کمیته انضباطی قرار نگرفته است.

باشگاه استقلال که پیش از این نیز به کارگروه سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه کرده بود، در جدیدترین دفاعیات خود به رفع مشکلات بندهای مختلف در این پرونده پرداخت و اکنون در انتظار بررسی مجدد کارگروه سازمان لیگ و اعلام نتیجه است.

ضمن اینکه درصورت ارسال پرونده به کمیته انضباطی، روند کار در این کمیته نیز به این صورت است که تمام جزئیات، سوالات کارگروه و توضیحات استقلال را بررسی و سپس از مسئولان این باشگاه برای شنیدن دفاعیاتشان دعوت خواهد کرد.  

هرچند که هنوز زمان اعلام نتیجه نهایی توسط کارگروه و ارسال احتمالی این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص نیست اما مدیران باشگاه استقلال معتقدند آمادگی لازم برای دفاع از توضیحات‌شان در این کمیته را نیز دارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا