کاپیتان پرسپولیس دیدار با استقلال را از دست داد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: وضعیت مصدومیت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به گونه‌ای است که حضور او در دربی آذرماه هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. 

امید عالیشاه کاپیتان اول تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیدار فردای این تیم مقابل الدحیل قطر را از دست داد و به همین دلیل دقایقی پیش راهی منزل خود شد تا با ترک اردوی سرخ‌پوشان غیبتش در بازی فردا را قطعی کند.

مصدومیت عالیشاه به گونه‌ای بود که یحیی گل‌محمدی به این بازیکن اعلام کرد تا  اردو را ترک کرده و پیگیری درمان مصدومیتش باشد چرا که پرسپولیس 10 روز دیگر در دیداری حساس به مصاف استقلال خواهد رفت و سرمربی سرخ‌پوشان روی این بازیکن برای دربی حساب ویژه‌ای باز کرده است.

البته مصدومیت عالیشاه این نگرانی را برای پرسپولیسی‌ها به وجود آورده که شاید با طول کشیدن دوران بهبودی، برای دربی 23 آذر آماده نشود و به همین دلیل قرار است با معاینات دقیق پزشکی وضعیت این بازیکن مشخص گردد.

گل‌محمدی امیدوار است که مصدومیت عالیشاه سنگین نباشد تا بتواند از این بازیکن در دربی استفاده کند هرچند که در خصوص این بازیکن فعلاً چیزی مشخص نیست و تا زمان انجام معاینات دقیق، کادر پزشکی پرسپولیس از اظهارنظر در خصوص این بازیکن خودداری می‌کند. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا