پیشتازی ذوب‌آهن در مرحله اول لیگ دوومیدانی


مرحله اول از بیست و هفتمین دوره لیگ دوومیدانی در بخش مردان با پیشتازی  ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، مرحله اول از بیست و هفتمین دوره لیگ دوومیدانی در بخش مردان ژی روزهای ۱۵ و ۱۶ مرداد به میزبانی  ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و با پیشتازی تیم ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.

در این رقابت‌ها بیش از ۲۲۰ ورزشکار در قالب تیم‌های ذوب آهن اصفهان، آکادمی گل‌گهر سیرجان، نفت تهران، کاراماشین، نیروی زمینی ارتش، بازرگانی عماد، تکنیک برتر بابلسر، عقاب نیروی هوایی، صنعت مس کرمان و آکادمی فارس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان مرحله اول  ذوب آهن اصفهان با ۲۰۱ امتیاز پیشتاز شد و تیم‌های نفت تهران و آکادمی گل‌گهر سیرجان به ترتیب با ۱۷۸ و ۱۶۶ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

مرحله دوم این مسابقات ۲۹ و ۳۰ مرداد  به میزبانی مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

نتایج کامل مرحله اول لیگ دوومیدانی به شرح زیر است:

۱۰۰ متر

بنیامین یوسفی از گل‌گهر سیرجان، ۱۰.۲۹ ثانیه

سیدمهران حسینی از نفت تهران، ۱۰.۶۰ ثانیه

محمود نورزهی از بازرگانی عماد، ۱۰.۶۵ ثانیه

۲۰۰ متر

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۲۱.۱۳ ثانیه

میلاد ناصح جهان از گل‌گهر سیرجان، ۲۱.۱۷ ثانیه

محمدرضا فریدی از عقاب نیروی هوایی، ۲۱.۷۴ ثانیه

۴۰۰ متر

میلاد ناصح جهانی از گل‌گهر سیرجان، ۴۷.۵۴ ثانیه

سجاد آقای از ذوب‌آهن، ۴۸.۴۷ ثانیه

آرش سیاری از نفت تهران، ۴۸.۶۶ ثانیه

۸۰۰ متر

سبحان احمدی از گل گهرسیرجان، ۱:۵۰.۱۱ دقیقه

علی عالمی از ذوب‌آهن، ۱:۵۰.۳۵ دقیقه

امیرفرزام صفری از گل‌گهر سیرجان، ۱:۵۱.۰۱ دقیقه

۴۰۰ متر با مانع

مهدی پیرجهان از گل‌گهر سیرجان، ۵۳.۰۰ ثانیه

یونس براتی از ذوب‌آهن، ۵۳.۶۳ ثانیه

علی عباس‌پور از ذوب‌آهن، ۵۴.۱۸ ثانیه

۱۱۰ متر با مانع

علی سلامتیان از ذوب‌آهن، ۱۴.۲۰ ثانیه

امیرحسین عزیزی از کارا ماشین، ۱۴.۶۷ ثانیه

محمدحسین رفیعی از آکادمی فارس، ۱۴.۸۰ ثانیه

۳۰۰۰ متر با مانع

امیر زمانپور از ذوب‌آهن، ۹:۰۰.۳۱ دقیقه

سمیر اقبالی از گل‌گهر سیرجان، ۹:۱۱.۳۹ دقیقه

حسین کیهانی از ذوب‌آهن، ۹:۲۰.۲۹ دقیقه

۱۵۰۰ متر

امیر فرزام صفری از گل‌گهر سیرجان، ۳:۴۸.۸۹ دقیقه

امیر مرادی از نفت تهران، ۳:۴۹.۳۵ دقیقه

امیرحسین پاپی از کارا ماشین، ۳:۵۱.۲۰ دقیقه

۵۰۰۰ متر

امیر زمانپور از ذوب‌آهن، ۱۴:۵۴.۵۰ دقیقه

مرتضی بیرانوند از نیروی زمینی ارتش، ۱۴:۵۷.۰۹ دقیقه

حسین کیهانی از ذوب‌آهن، ۱۴:۵۷.۴۹ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر

محمدحسین طیبی از کارا ماشین، ۳۱:۲۹.۳۵ دقیقه

جلیل ناصری از نفت تهران، ۳۲:۰۸.۵۴ دقیقه

جلیل مرادی از کارا ماشین، ۳۲:۱۴.۵۱ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر پیاده‌روی

حمیدرضا زوراوند از نفت تهران، ۴۶:۵۳.۱ دقیقه

امیرحسین اسدی‌منش از کارا ماشین، ۴۸:۵۰.۰ دقیقه

امیرمحمد عرفانی از کارا ماشین، ۴۹:۱۵.۷ دقیقه

پرش با نیزه

ارشیا مصدقی از نفت تهران، ۴.۸۰ متر

حسین فلتح از ذوب‌آهن، ۴.۶۰ متر

محمد غفاریان از بازرگانی عماد، ۴:۰ متر

پرش ارتفاع

کیوان قنبرزاده از نفت تهران، ۲.۱۰ متر

مهدی خدادادی از تکنیک بابلسر، ۲.۰۵ متر

رضا سلیمی از کارا ماشین، ۲.۰۵ متر

پرش طول

حسین میهن‌دوست از عقاب نیروی هوایی، ۷.۳۳ متر

مرتضی عباسپور از ذوب‌آهن، ۷.۲۳ متر

سبحان طاهرخانی از کارا ماشین، ۷.۱۳ متر

پرش سه گام

حمیدرضا کیا از نفت تهران، ۱۶.۰۵ متر

وحید صدیق از گل‌گهر سیرجان، ۱۵.۴۳ متر

مجتبی زاهدی از نیروی زمینی ارتش، ۱۵.۴۲ متر

پرتاب نیزه

صادق خادمی از ذوب‌آهن، ۷۱.۸۸ متر

یونس یوسف‌وند از نفت تهران، ۶۸.۰۶ متر

مهدی فتحی‌گنجی از عقاب نیروی هوایی، ۶۷.۸۳ متر

پرتاب وزنه

مرتضی ناظمی از ذوب آهن، ۱۹.۰۷ متر

مهدی صابری از گل‌گهر سیرجان، ۱۹.۰۲ متر

حسن عجمی از ذوب‌آهن، ۱۸.۰۳ متر

پرتاب چکش

رضا مقدم از گل‌گهر سیرجان، ۶۹.۶۹ متر

سهند نوری از نفت تهران، ۶۲.۲۶ متر

محمد سیستانی از نفت تهران، ۶۰.۴۳ متر

پرتاب دیسک

حسین رسولی از گل گهرسیرجان، ۶۲.۶۲ متر

صادق صمیمی از نفت تهران، ۵۷.۴۵ متر

حسین روزگار از آکادمی فارس، ۵۴.۹۸ متر

دهگانه

امیرمهدی حنیفه از نفت تهران، ۶۲۸۱ امتیاز

پویان شکری از گل‌گهر سیرجان، ۶۱۱۱ امتیاز

محمدرضا اصلانی از تکنیک بابلسر، ۵۵۳۰ امتیاز

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

گل‌گهر سیرجان، ۳:۱۵.۳۷ دقیقه

ذوب‌آهن اصفهان، ۳:۱۶.۹۹ دقیقه

نفت تهران، ۳:۱۷.۷۳ دقیقه

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

نفت تهران، ۴۲.۰۸ ثانیه

بازرگانی عماد، ۴۲.۱۹ ثانیه

نیروی زمینی ارتش، ۴۲.۴۸ ثانیه

نیمه ماراتن

صابر چرخی از کارا ماشین، ۱:۱۰.۵ ساعت

علی‌اکبر بذری از نیروی زمینی ارتش، ۱:۱۱.۲ ساعت

محمدجواد ناروئی از ذوب‌آهن، ۱:۱۲.۲ ساعت

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا