نگاهی به بازی‌های دوشنبه‌شب لیگ‌های اروپایی

در آخرین بازی هفته سی‌وسوم لیگ جزیره چلسی در استمفوردبریج اورتون را درهم‌کوبید و به رتبه نهم صعود کرد. شب پایانی هفته سی‌ودوم سری آ و هفته سی‌ویکم لالیگا نیز با سه بازی پیگیری شد و در آنها آتالانتا و فیورنتینا مقابل رقبایشان در سری آ متوقف شدند و والنسیا در لالیگا به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا، جدال چلسی پرنوسان این فصل با اورتون فانوس‌به‌دست آنچنان قابل پیش‌بینی نبود اما درخشش پالمر، شان دایچ و شاگردانش را نابود کرد. چلسی در این بازی موفق شد با نتیجه سنگین شش بر صفر تافی‌ها را درهم‌بکوبد تا با یک بازی کمتر نسبت به برایتون به رتبه نهم جدول صعود کند و اورتون با این نتیجه در رتبه شانزدهم و در منطقه سقوط باقی ماند.

مرد اول این بازی کول پالمر، ستاره جوان آبی‌های لندن، بود که بی‌تردید باید او را بهترین هدیه پپ به بخش آبی لندن دانست. پالمر در این بازی موفق به ثبت پوکر شد. او اولین بازیکن پس از لمپارد است که توانسته در لیگ برای چلسی پوکر کند و اولین بازیکن پس از دروگباست که موفق شده در دو بازی خانگی متوالی هت‌تریک کند.

پیروزی خفاش‌ها در لالیگا و تساوی فیورنتینا و آتالانتا مقابل رقبا در سری آ

در هفته سی‌ودوم سری آ فیورنتینا در خانه مقابل جنوای سخت‌کوش جیلاردینو با تساوی یک بر یک متوقف شد تا کماکان فیورنتینا در رتبه دهم و جنوا در رتبه دوازدهم باقی بماند.

در دیگر بازی هم آتالانتا در خانه مقابل هلاس ورونای رتبه پانزدهمی کامبک خورد و در حالی که نیمه نخست را با پیروزی دو بر صفر به پایان رسانده بود اما در نیمه دوم دو گل زودهنگام دریافت کرد و سه امتیاز خانگی و فرصت نزدیک‌شدن به رم را از دست داد تا کماکان در رتبه ششم قرار داشته باشد.

در لالیگا هم والنسیا در پامپلونا مقابل اوساسونا به برتری اقتصادی یک بر صفر رسید و به رتبه هفتم جدول صعود کرد تا تعقیب‌کننده جدی سوسیداد شود و برای کسب سهمیه لیگ کنفرانس اروپا بجنگد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا