مدافع محبوب سرمربی تیم ملی کیست؟


آفتاب‌‌نیوز :

چفوتبالی‌ها می‌دانند که امیر قلعه‌نویی به چه سبک بازیکنانی علاقه دارد؛ بازیکنان فیزیکی، تکنیکی و باهوش!

قلعه‌نویی در تمام این سال‌ها که هدایت تیم‌های مختلف لیگ برتری را بر عهده داشت، برخی بازیکنان را به هر قیمت می‌خواست و کاملاً مشخص است که او در تیم ملی هم به این نفرات تکیه خواهد کرد.

بعد از حذف نام حسین کنعانی‌زادگان برای این اردو خیلی‌ها به دنبال شناسایی زوج مرتضی پورعلی‌گنجی در قلب دفاع تیم ملی رفتند. محمدحسین استقلالی‌ها یعنی مرادمند به جای محمدحسین پرسپولیسی‌ها یعنی کنعانی زادگان دعوت شد، اما با اینکه این فرصت، فرصت مناسبی است تا او خود را نشان دهد، ولی فوتبالی‌ها می‌دانند که انتخاب قلعه‌نویی چه کسی است!

امیر قلعه‌نویی یکی از طرفداران پروپا قرص بازی آرمین سهرابیان است. او را با خود به گل گهر برد و در تمام این سال‌ها مدافع اصلی و تغییر ناپذیرش بود. در اردوی قبلی قلعه‌نویی سهرابیان را دعوت کرد و شکی نیست که در صورت مشورت این مدافع گرگانی با مربیش، او را تشویق به حضور در استقلال کرده باشد و شاید یکی از دلایل بازگشت سهرابیان به لباس آبی همین موضوع باشد.

سهرابیان بدشانس بود که بد موقع مصدوم شد و بازی‌های اول فصل را از دست داد وگرنه او مدافع ثابت استقلال بود و شک نکنید الان مدافع ثابت تیم ملی هم می‌شد!

البته تا جام ملت‌ها زمان زیادی باقیست و سهرابیان می‌تواند با بازگشت موفق به میادین در اردو‌های بعدی تیم ملی هم باشد و در آن صورت گزینه اصلی قلعه‌نویی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد بود!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا