فارس: اگر شرایط بازی در تهران وجود نداشته باشد، پرسپولیس در امارات یا عمان از النصر عربستان میزبانی می‌کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس نوشت: در صورتی که دیدار پرسپولیس ایران و النصر عربستان در کشور ثالث برگزار شود سرخ‌ها میزبانان خود را بزودی معرفی خواهند کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با النصر عربستان همگروه است که این موضوع باعث شده تا صحبت‌هایی درباره محل میزبانی سرخ پوشان از حریف عربستانی مطرح شود.

در سال‌های اخیر دیدار نمایندگان ایران و عربستان در زمین ثالث برگزار می‌شد اما با توجه به عادی سازی روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف، این انتظار وجود داشت که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی بعد از چند سال در خاک این دو کشور برگزار شود.

با این همه درباره محل میزبانی پرسپولیس و النصر صحبت‌هایی مطرح شده و حتی گفته می‌شد تیم عربستانی می‌خواهد در امارات از پرسپولیس میزبانی کند.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا بتواند در تهران از النصر میزبانی کند اما در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنان خواهان بازی نمایدگان ایران و عربستان در کشور ثالت باشد آن وقت شرایط قطعا فرق خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد در صورتی که مجبور به میزبانی از النصر در کشور دیگری شد امارات یا عمان را به عنوان میزبان این بازی به AFC معرفی کند. این شرایط در حالی است که قرار به برگزاری بازی در کشوری به جز ایران و عربستان باشد اما در صورت فراهم بودن شرایط، ورزشگاه آزادی میزبان دیدار پرسپولیس و النصر خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا