عکس| رابطه غیرمنتظره جورجینا با همسر لیونل مسی

آفتاب‌‌نیوز :

چند روز پیش کریستیانو رونالدو به طور غیرمنتظره‌ای در مورد رقابت بزرگی که در این سال‌ها با لیونل مسی داشته صحبت کرد. این مصاحبه غیرمنتظره رسانه‌ها را متعجب کرد زیرا بسیار نادر است که هر یک از آنها به طور علنی درباره دیگری صحبت کنند.

کریستیانو رونالدو در این مصاحبه در خصوص رقابت با نابغه آرژانتینی گفت: «رقابت با مسی؟ من این اتفاق را اینطور نمی‌بینم. رقابت خوبی بود. رقابت به پایان رسیده است. اگر عاشق کریستیانو هستید، لازم نیست از مسی متنفر باشید یا برعکس. ما دو بازیکن خوب یا خیلی خوب هستیم (می‌خندد). هر دوی ما تاریخ فوتبال را تغییر دادیم. ما در سراسر جهان مورد احترام هستیم، این مهمترین چیز است. او دارد راه خودش را می‌سازد و من راه خودم را می‌سازم. و این میراث همچنان ادامه دارد.»

اکنون، در فصل دیگری از این مرحله جدید غافلگیرکننده، آنتونلا روکوزو و جورجینا رودریگس، همسر مسی و شریک زندگی کریستیانو نیز در موقعیتی که قبلاً دیده نشده بود قرار گرفته‌اند.

آنتونلا روکوزو در مراسمی برای تیفانی (شرکت کالای لوکس آمریکایی) ظاهر شد که در آن جواهرات شگفت انگیزی را که توسط «ژان شلمبرگر» طراحی شده بود پوشید و تصاویر آن را به اشتراک گذاشت. در پستی که آنتونلا در اکانت رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است، همسر لیونل مسی با لباسی دیدنی و مجموعه‌ای که تیفانی ارائه کرده است، دیده می‌شود. این پست تقریباً سه میلیون لایک دارد!

اگرچه بسیاری از افراد مشهور آنتونلا روکوزو را ستایش کردند، اما جورجینا رودریگس با پیامی بسیار خاص همراه با ایموجی قلب همه را شگفت زده کرد. او برای آنتونلا نوشت: «دوست داشتنی».

همزمان با این اتفاق آنتونلا روکوزو نیز زیر تصاویری که جورجینا از حضورش در فستیوال ونیز منتشر کرده بود نوشت: «زیبا».

بنابراین، در داخل و خارج از زمین، به نظر می‌رسد که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی رقابت خود را فراموش کرده‌اند و شاید دوستی عمیق‌تری بین زوجین در راه است. زمان نشان خواهد داد.

عکس| رابطه غیرمنتظره جورجینا با همسر لیونل مسی

عکس| رابطه غیرمنتظره جورجینا با همسر لیونل مسی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا