شکست اومونیا در حضور ۹۰ دقیقه‌ای انصاری‌فرد


اومونیا در هفته یازدهم لیگ قبرس و در حضور کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی‌اش، مقابل میزبانش آنورتوسیس شکست خورد.

به گزارش ایسنا، اومونیا که در رتبه سوم جدول لیگ قبرس قرار داشت با شکست مقابل آنورتوسیس جایش را در جدول رده‌بندی به این تیم داد. اومونیا در این بازی با نتیجه دو بر صفر شکست خورد و کریم انصاری‌فرد در حضور ۹۰ دقیقه‌ای خود در زمین نتوانست مانع شکست تیمش شود.

هفته یازدهم بوندسلیگا هم با دیدار دو تیم میانه جدولی گلادباخ و ولفسبورگ آغاز شد که در پایان گلادباخ توانست با چهار گل رقیبش را از پیش رو بردارد.

هفته سیزدهم لالیگا جذاب و پرگل آغاز شد. بیلبائو در خانه به مصاف تیم پایین جدولی سلتاویگو رفت و در پایان موفق شد با نتیجه چهار بر سه و به‌سختی از سد حریفش عبور و جایگاه خود در رتبه پنجم جدول را تثبیت کند. بیلبائو در هشتمین دقیقه وقت‌های تلف‌شده توانست گل پیروزی بخش خود را به ثمر برساند.

در سری‌ آ اما ساسولو از پس تیم انتهای جدولی سالرنیتانا برنیامد و شاگردان پیپو اینزاگی موفق شدند این تیم را با نتیجه دو بر دو متوقف کنند. در دیگر بازی هم شاگردان جیلاردینیو در جنوا موفق به شکست یک بر صفر ورونا شدند.

هفته دوازدهم لوشامپیونه با یک بازی آغاز شد که در آن صدرنشین در خانه مون‌پولیه متوقف شد. نیس نتوانست رقیبش را شکست دهد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا با این نتیجه شاگردان انریکه بتوانند در صورت پیروزی به صدر جدول لیگ یک بازگردند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا