سپاهان نه، استقلال لیگ را از دست داد!


آفتاب‌‌نیوز :

پس از تعطیلات نوروز ۱۴۰۲، سرنوشت قهرمانی در دست خود سپاهان بود و پرسپولیس برای از دست دادن امتیاز حریف خود لحظه‌شماری می‌کرد که در یک دیدار فراموش نشدنی، سپاهان مقابل ملوان در خانه متوقف شد و پس از آن پرسپولیس صدر جدول را رها نکرد.

بسیاری دیدار با ملوان را عامل قهرمان نشدن سپاهان می‌دانند و مورایس راجع به اینکه تیمش به خاطر تساوی با ملوان لیگ را از دست داده بیان کرد: من می‌توانم اینجوری بگویم، برای اینکه لیگ را از دست بدهید، باید اول آن را ببرید! فکر نکنم بتوانیم بگوییم سپاهان لیگ را از دست داد، چون سال قبلی برنده لیگ نبودند. فقط می‌شود گفت یک تیم که استقلال بود لیگ را از دست داد، چون سال پیش قهرمان شده بود. ما باید به دست بیاوریم و من می‌توانم بگویم قهرمانی را به دست نیاوردیم، به یک‌سری دلایل.

او در مورد تاثیر بازی با ملوان گفت: نمی‌توانم بگویم بازی ملوان دلیلی است که نتوانستیم قهرمان بشویم، ولی می‌شود گفت یکی از دلایل هست. اگر بخواهم تمام این چیز‌ها را کنار بگذارم، ما حتی می‌توانستیم آن بازی را ببریم، ولی فوتبال است و نشد. من یک شخصیت مثبتی دارم که دوست ندارم به عقب برگردم و بگویم یک لحظه خطا بوده یا پنالتی نگرفتند، به نظرم این چیز‌ها مهم نیست. ما سی بازی انجام دادیم و در بازی‌هایی نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و اگر می‌گرفتیم، از ۶۵ امتیازمان بیشتر می‌شدیم. می‌توانست اتفاقات دیگر بیفتد و ما یک بازی یا دو بازی بعد از آن مساوی می‌کردیم یا می‌باختیم.

او با اشاره به شکست‌شان مقابل فولاد گفت: ما یک بازی در ابتدای فصل به فولاد باختیم و با یک اشتباه و پاس بد پاتوسی گل زد و سه امتیاز از دست دادیم. اگر بازی یک-یک تمام می‌شد، چه اتفاقی می‌افتاد؟ اینجا هم یک امتیاز ما داشتیم و از دست دادیم و می‌توانستیم با تیمی که قهرمان شد مساوی باشیم، اما آیا کافی بود؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا