سوء مدیریت عجیب در لیگ یک دردسرساز شد

آفتاب‌‌نیوز :

خوشه طلایی ساوه امروز (یکشنبه) در هفته دوم لیگ دسته یک باید به میزبانی سایپا می‌رفت اما این دیدار لغو و با اینکه هنوز کمیته انضباطی به صورت رسمی درباره این بازی رایی را صادر نکرده، اما نتیجه‌اش سه بر صفر به سود سایپا اعلام خواهد شد. اما چرا خوشه طلایی نتوانست در این دیدار به میدان برود؟

ماجرا از این قرار است که مشکل باشگاه خوشه طلایی تنها بدهی‌های این تیم به طلبکارانش نیست. این باشگاه در موارد متعددی دستورالعمل ناظر بر قرارداد را رعایت نکرده و در اشتباهی دیگر از سوی مدیران خوشه طلایی، نقص مدارک هم داشته‌اند. البته سوء مدیریت در خوشه طلایی به همین جا ختم نشده و مدیران این باشگاه حتی اسامی بازیکنانشان را در سازمانه سازمان لیگ بارگزاری نکرده‌اند!

سوء مدیریت عجیب در لیگ یک دردسرساز شد

لیست اعلامی بازیکنان خوشه طلایی برای دیدار با سایپا

خوشه طلایی در هفته نخست لیگ دسته یک هم با این مشکلات مواجه بوده اما مدیران این باشگاه به سازمان لیگ تعهد داده بودند که تا بازی هفته دوم ایرادات متعددشان را رفع کنند. با این حال زمانی که ایرادها از سوی باشگاه خوشه طلایی حل نشد، سازمان لیگ از برگزاری دیدار هفته دوم این تیم جلوگیری کرد.

در صورتی که باشگاه خوشه طلایی نتواند تا هفته سوم و بازی با مس کرمان مشکلاتش را حل کند و برای دومین بازی اجازه حضور در بازی را پیدا نکنند، این باشگاه به دو سطح پایین‌تر سقوط می‌کند تا لیگ یک با ۱۷ تیم پیگیری شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا