سرمربی جدید نفت آبادان: شیر زخمی باز هم شیر است


ایسنا/خوزستان سرمربی جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم در شرایطی قرار دارد که باید تلاش کنیم و حرف‌مان را در زمین بزنیم.

سهراب بختیاری‌زاده امروز (۱۶ بهمن ماه) در جلسه معارفه خود در جمع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: برای من افتخار است که در این تیم هستم. صنعت نفت سابقه بزرگی دارد.

به گزارش ایسنا، وی خطاب به بازیکنان این تیم، گفت: شیر زخمی باز هم شیر است. فکر نکنید که چون تیم در پایین جدول است، شرایط آن خوب نیست. شخصیت بزرگ در این جا خودش را نشان می‌دهد کسی که افتاده است باید در سریع‌ترین زمان خود را جمع و جور کند و بلند شود و به راهش ادامه دهد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: اکنون وقت حرف زدن نیست. تیم در شرایطی قرار دارد که باید تلاش کنیم و حرف مان را در زمین بزنیم و این مهم‌ترین مسئله است. همین تلاش و حس فداکاری که نسبت به یکدیگر دارید  منجر به نتیجه خوب خواهد شد.

بختیاری زاده بیان کرد: من با شما بازیکنان رفیق و صادق هستم و کنار شما هستیم. خودتان را برای روزهای سخت آماده کنید. باید سخت تمرین و تلاش کنید تا نتیجه محقق شود و شک نکنید به همین صورت خواهد شـد.

وی عنوان کرد: باید از الان خودمان را برای بازی در جام حذفی آماده کنیم. ما باید به حریف احترام بگذاریم و نشان دهیم که شخصیت بزرگی داریم.

وی در پایان با تشکر از مجموعه باشگاه نفت آبادان گفت: قدردانی می‌کنم که این شانس به من داده شد تا در صنعت نفت آبادان کار کنم. 

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا