سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان مرند که به یک بازیکن سیلی زد، محروم شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان مرند که به یک بازیکن سیلی زد، محروم شدایرنا: رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی از محرومیت سرمربی تیم زیر ۱۴ سال مرند به علت فتار غیرورزشی و برخورد فیزیکی با یکی از بازکنان تیم تا اطلاع ثانوی خبر داد.

 دیروز پنجشنبه فیلمی از مسابقات لیگ بسکتبال نوجوانان آذربایجان‌شرقی در فضای مجازی منتشر شد که در آن سرمربی این تیم به یکی از بازیکنانش سیلی می زند.

در پی بروز این برخورد که جریحه‌دار شدن احساسات عمومی و واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت، جامعه ورزشی استان و فعالان صفحات مجازی خواستار رسیدگی به موضوع و برخورد جدی مسئولان امر با سرمربی خاطی شدند.

امروز «سیامک گهرخانی» رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی در گفت و گو با خبرنگاران خبر از محرومیت این سرمربی از هرگونه فعالیت در این رشته ورزشی را تا اطلاع ثانوی داد.

وی با اعلام این خبر گفت: هیات بسکتبال استان با توجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی مردم در رابطه با اتفاقات مسابقه فینال زیر ۱۴ سال استان، امروز طی نامه‌ای به هیات بسکتبال مرند دستور موقت عدم فعالیت و حضور سرمربی خاطی در سالن‌های بسکتبال را تا رسیدگی و اعلام رای کمیته انضباطی صادر کرد.

رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‎شرقی افزود: داوران مسابقه ابتدا تذکر لازم را به سرمربی تیم مرند اعلام کردند، اما در ادامه مسابقه و با تشدید شرایط، سرمربی تیم مرند از زمین مسابقه اخراج (دیسکالیفه) شد.

وی بیان کرد: بعد از اعمال قانونی آنی داوران حین بازی و اخراج سرمربی از روی نیمکت، امروز گزارش ناظر مسابقه در خصوص عملکرد سرمربی تیم مرند دریافت شد و هفته آینده در کمیته انضباطی طرح و در رابطه با آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا