سرمربی الریاضی لبنان: یکی از بدتربن بازی‌های ما بود

احمد الفران معتقد است که شاگردانش در بازی دوم فینال سوپرلیگ غرب آسیا یکی از بدترین عملکردهایشان را داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم بسکتبال الریاضی لبنان پس از باخت شاگردانش مقابل شهرداری گرگان اظهار کرد: بازی سختی بود و نتوانستیم آن طور که باید برنامه‌هایمان را در زمین پیاده کنیم. یکی از بدترین بازی‌های ما در فصل جاری بود و در نتیجه باختیم.

او ادامه داد: البته با این باخت چیزی تمام نشده و ما یک بازی سوم هم پیش رو داریم که از همین حالا باید برای پیروزی در آن بازی آماده شویم. ما قهرمانی می‌خواهیم و برد در بازی بعد یعنی کسب قهرمانی که بسیار مهم است. 

سرمربی تیم بسکتبال الریاضی لبنان، درباره جو سالن آزادی نیز گفت: واقعا تشویق هواداران کار را برای تیم ما سخت کرد و بی‌شک در کسب این نتیجه تاثیرگذار بودند. اتمسفر سالن بسیار خوب بود؛ هرچند که ما هم در دفاع و حمله خوب کار نکردیم، خصوصا در دفاع که امتیازات زیادی به شهرداری دادیم.

او درباره نبود تان میکر، ستاره استرالیایی تیمش، در این دیدار نیز گفت: او یک بازیکن بزرگ و مهره تاثیرگذار است که قطعا نبودش در این بازی روی نتیجه تاثیر گذاشت. متاسفانه در بازی‌های لیگ داخلی ما مصدومیتی از ناحیه‌ی عضلات ران برای او پیش آمده بود که به او استراحت دادیم تا بهبود یابد. 

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا