سرمربی آلومینیوم: جمع کنید این فوتبال را؛ شرم‌آور است / راه را اشتباه رفته‌ایم، در فوتبال ایران نباید سالم کار کرد / اگر قرار است یک تیم از بحران خارج شود، به ما بگویید که نیاییم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: سرمربی تیم آلومینیوم اراک در پی شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان از فضای حاکم بر فوتبال ایران به شدت انتقاد کرد.

سیدمجتبی حسینی در نشست خبری بعد از بازی آلومینیوم اراک مقابل فولاد خوزستان در هفته دهم لیگ برتر که به شکست یک بر صفر اراکی‌ها انجامید، اظهار داشت: چیزی که مشخص است از نظر فنی فقط تیم آلومینیوم خوب بود. حریف هیچ حرفی برای گفتن نداشت، ما تیم برتر زمین بودیم و خلق موقعیت داشتیم.

وی با طرح این مدعا که گل تیم فولاد آفساید بوده است، ادامه داد: گل فولاد صد درصد آفساید بود. من نمی‌دانم صدایم را به گوش چه کسی برسانم. بیشتر از همه برای خودم متأسفم. احساس می‌کنم در این فوتبال زیادی هستم. در این فوتبال نباید آدم سالم کار کند. همیشه فلسفه ما این بوده است که کار کرده و تیمی خوب درست کنیم، ولی نمی‌شود هر هفته این اتفاقات بیفتد و اشتباهات به ضررمان باشد. اگر قرار است یک تیم از بحران خارج شود، به ما بگویید که نیاییم. خیلی سخت است شبانه‌روز کار کنیم، ولی با یک اشتباه مهلک نتیجه را بگیرند و یک پنالتی برای ما نگیرند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک همچنین خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم راه را اشتباه می‌رویم و به نظرم اشتباهی هستیم. خدا کند یک جایی داستان جمع شود. شور همه چیز درآمده و واقعاً دردآور است.

حسینی در واکنش به سؤالی درباره درصد مالکیت توپ تیم او در این بازی گفت: معلوم بود، همه بازی دست ما بود. تیمی که داخل زمین بود، ما بودیم. این نحوه کار کردن که یک تیم را از بحران دربیارند، زشت است. خیلی ناجوانمردانه است و این خیانت به فوتبال و جوانان مملکت است که در محیط سالم کار می‌کنند. جمع کنید این فوتبال را؛ شرم‌آور است!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا