سرمربی آرژانتین پس از برد مقابل ایران چه گفت؟

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: تیم ایران در مسیر خوبی قرار دارد و بازیکنانش می‌توانند بهترین دنیا شوند.

به گزارش ایسنا،  تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه‌ی هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، سه بر دو مغلوب آرژانتین شد و یک امیتاز گرفت.

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین درباره این مسابقه، گفت: بازی خیلی سختی بود. تیم آرژانتین برای لحظاتی خوب بازی می‌کرد و برای لحظاتی اصلا خوب نبودیم. برای ما آن‌چه که مهم بود، پیروزی در این مسابقه بود. بازی خیلی سختی بود. این پیروزی برای صعودمان به المپیک خیلی خوب است.

مارسلو مندز با بیان این‌که ایران پتانسیل خیلی بزرگی دارد، ادامه داد: فکر می‌کنم تیم ایران بازیکنان جوانی دارد و بازیکنان باتجربه‌ای هم در اختیار دارد. تیم ایران در مسیر خوبی است و  بازیکنان زیادی در ایران فعال هستند.

وی تصریح کرد: ایران کشور والیبالی است. آن‌جا مردم عاشق والیبال هستند و فکر می‌کنم بازیکنان تیم ایران می‌توانند بهترین دنیا شوند.

کنته: همیشه بازی مقابل ایران دشوار است

«فاکوندو کنته»، دریافت‌کننده‌ی قدرتی تیم ملی والیبال آرژانتین نیز پس از این دیدار اظهار کرد: همیشه بازی کردن مقابل ایران خیلی دشوار است و بازی خیلی مهیجی می‌شود. ایران حریف خوبی است و خیلی خوشحالم که برابر این تیم به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد: همه امتیازات رنکینگ را برای صعود به المپیک نیاز داریم و به همین دلیل این برد برای ما اهمیت زیادی داشت.

دریافت‌کننده‌ی قدرتی تیم ملی والیبال آرژانتین افزود: هیچ‌کدام از بازیکنان جوان ایران را نمی‌شناسم و نمی‌دانم سنشان چقدر است اما می‌دانم که همیشه بازیکنانی دارند که خیلی خوب بازی می‌کنند. همواره بازی سختی برابر ایران داریم. امیدوارم بازیکنان جوان این تیم به راهشان ادامه دهند و همیشه موفق باشند. تیم آرژانتین هم دوباره برنده مسابقات باشد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا