روس‌ها خودمان را سوار نکردند، اما چمدان‌های تیم را از هواپیما برگشت دادند!


آفتاب‌‌نیوز :

در مورد اینکه تیم منتخب کشتی آزاد جوانان در بازگشت از تورنمنت روسیه، در مسکو از پرواز جا ماند، اظهار داشت: پرواز را روس‌ها گرفته بودند و هزینه‌ها به عهده خودشان بود. بین ۷-۸ ساعت از یاکوتیا تا مسکو در پرواز بودیم، وقتی به مسکو رسیدیم، چون پرواز‌ها را خیلی نزدیک به هم گرفته بودند و در مسیر پرواز هم هواپیما سوخت‌گیری کرد، پرواز را از دست دادیم. زمانی که به مسکو رسیدیم، بار را هم تحویل دادیم و کارت پرواز گرفتیم، اما مسئول گیت خیلی سخت‌گیری کرد و در حالی که پرواز ما تقریباً ۴۰ دقیقه دیگر بود، گفت پنج دقیقه است که گیت بسته شده و اجازه سوار شدن به هواپیما را نداد.

وی تأکید کرد: زمانی که به مسکو رسیدیم، باید از فرودگاه پرواز‌های داخلی، به فرودگاه بین‌المللی می‌رفتیم که این هم کلی زمان ما را گرفت. وقتی با سعید یوسفی مسئول روابط بین‌المللی فدراسیون کشتی تماس گرفتیم، او خیلی تلاش و پیگیری کرد، با نماینده روسیه هم صحبت شد و او هم هر کاری کرد، گیت را برای ما باز نکردند. در واقع وقت گذاشتند و چمدان‌های ما از هواپیما برگشت دادند، اما اجازه ندادند در همین زمان سوار شویم! بعد از آن ساعت‌ها منتظر پرواز بعدی منتظر ماندیم و در نهایت نیمه‌شب بود که پرواز کردیم.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد با اشاره به عملکرد شاگردانش در جام دیمیری کرکین که با دو طلای امیررضا معصومی و امیرحسین فیروزپور، نقره ابوالفضل بابالو و برنز علی منصوری و ابراهیم الهی و پنجمی محمد بخشی به پایان رسید، گفت: بچه‌ها خوب کشتی گرفتند. چند تا از بچه‌ها دارند به بلوغ کشتی‌گیری می‌رسند مثل الهی بابالو و این نکته خیلی اهمیت دارد که مثلاً امیرحسین فیروزپور که چندی قبل در در ولادی قفقاز به حریف روسش باخته بود، همین کشتی‌گیر را اینجا ۱۱-۲ برد. این تورنمنت تجربه خوبی برای بچه‎های ما بود، ضمن اینکه پرواز‌های رفت تیم هم روی عملکرد بچه‌ها تأثیر داشت. ساعت ۴ صبح راهی مسکو شده و صبح به آنجا رسیدیم. از فرودگاه بین‌المللی‌شان راهی فرودگاه داخلی شدیم و شب را در مسکو ماندیم و ۸ صبح دوباره از هتل بیرون و به یک شهر دیگر رفتیم و از آنجا راهی یاکوتیا شدیم.

کاوه یادآور شد: در واقع مسیر رفت‌مان سه پرواز داشت و بچه‌ها دو روز استراحت مناسب نداشتند و از صبح فردا هم کشتی‌ها شروع شد. احتلاف ساعت هم داشتیم و خواب بچه‌ها به هم ریخته بود. از از بحث مسیر و پرواز که بگذریم، مسابقات خوبی بود که برای تیم ما تجربه خوبی شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا