رضایی: به دنبال ثبت پنجمین قهرمانی در باشگاه های جهان هستیم


سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهر بابک کرمان درباره مسابقات باشگاه‌های جهان در مصر گفت: سعی داریم برای پنجمین بار قهرمان این رقابت‌ها شویم.

هادی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات کاپ جهانی باشگاه‌ها از امروز پنجشنبه ۱۸ آبان در قاهره مصر آغاز می‌شود و تا ۲۷ آبان ادامه خواهد داشت.

وی از داوود علیپوریان، مرتضی مهرزاد، مهدی بابادی، میثم علیپور، حسین گلستانی، عیسی زیراهی، محمد خالقی، حسین فرزانه، ابوالفضل محرم خانی، علیرضا بیک و عباس برفه‌ای به عنوان نفرات اعزامی به این رقابت‌ها نام برد و گفت: رمضان صالحی به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقات حضور نخواهد داشت و مجبوریم با ۱۱ ورزشکار از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

سرمربی تیم مس شهر بابک کرمان افزود: ۴ دوره است که در مسابقات کاپ جهانی باشگاه‌ها شرکت می‌کنیم که هر ۴ دوره قهرمان این رقابت‌ها شدیم. این دوره نیز تنها برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

رضایی همچنین با اشاره به حضور ۱۴ تیم برتر دنیا در این مسابقات گفت: تیم ایران با ژاپن و الجزایر همگروه است که سعی داریم با اقتدار از گروه خود صعود کنیم و بهترین عملکرد را در کاپ جهانی باشگاه‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا