رحمتی: من هم اگر بازیکنان گرانقیمت داشتم تیمم الهلال را شکست می‌دادم / هنوز کاری انجام نداده‌ایم و ابتدای راه هستیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: سرمربی تیم فوتبال نساجی مدعی شد اگر او هم بازیکنانی گرانقمیت در اختیار داشت تیمش امشب فاتح دیدار مقابل الهلال می‌شد.

سیدمهدی رحمتی در نشست خبری بعد از بازی نساجی مقابل الهلال در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: درباره بازی باید بگویم همه به قدرت الهلال واقف هستند و روز گذشته هم در کنفرانس خبری گفتم که با بهترین تیم آسیا بازی داریم و تمام سعی و تلاش‌مان را هم کردیم و بازیکنان ما واقعاً زحمت کشیدند. فکر می‌کنم الهلال در 15 بازی گذشته‌اش حتی مساوی هم نداشته است و با تعداد گل بالا بازی‌های خود را برده و در آخرین بازی‌اش با سه گل النصر را شکست داده بود. ما امروز تلاش کردیم و توانستیم یک زمانی از بازی را در اختیار داشته باشیم و موقعیت گل ایجاد کردیم، اما تیم مقابل‌مان الهلال بود. در ادامه راه برای آنها آرزوی موفقیت دارم و به بازیکنان تیمم نیز خسته نباشید می‌گویم و از آنها می‌خواهم که مسیر پیش رو را با تلاش بیشتر ادامه دهند، چون هنوز کاری انجام ندادیم و در ابتدای راه هستیم.

وی درباره اینکه الهلال با تیم دومش با نساجی بازی کرد، گفت: درباره الهلال نمی‌توانیم بگوییم که با تیم اول بازی کرد یا تیم دوم. اگر تیم دوم الهلال کاپیتان تیم ملی عربستان در آن بازی می‌کند، فکر می‌کنم اتفاق خوبی است که مقابل‌شان بازی کردیم. تفاوت تیم جوان و باانگیزه ما را در تعویض‌های الهلال دیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: آخرین باری که در این ورزشگاه بازی کردم، تیم الهلال را 2 بر یک مقابل تماشاگرانش شکست دادیم. اتفاق خوبی است که فوتبال عربستان تا این حد پیشرفت کرده و این موضوع باعث ارتقای فوتبال آسیا شده است، ولی چیزی که اهمیت دارد در زمین نتیجه بازی را بازیکنان رقم می‌زنند. مطمئناً من هم اگر بازیکنان با قیمت‌های بالا در اختیار داشتم، می‌توانستم در بازی امروز برنده شوم، ولی به بازیکنان جوان تیمم افتخار می‌کنم. در پنج تعویض‌مان امشب به دو بازیکن 19 ساله بازی دادیم. این نشان‌دهنده آن است که یک تیم جوان، باانگیزه و جسور مقابل الهلال بازی کرد.

رحمتی در پایان تصریح کرد: از بازیکنانم ممنونم و به آنها افتخار می‌کنم، اما امیدوارم صدای من به آنها برسد که هنوز کاری انجام ندادیم و تازه استارت کار ماست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا