دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی‌ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی‌ها

دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ کنفرانس اروپا با ۴ دیدار برگزار شد و چهره ۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شد.

به گزارش ایسنا، در اولین بازی فیورنتینا در آرتمیو فرانکی میزبان ویکتوریا پلژن چک بود که این بازی مثل جدال دور رفت دو تیم در ۹۰ دقیقه بدون گل به پایان رسید اما پلژن که از دقیقه ۶۶ ده نفره شده بود در وقت‌های اضافه نتوانست مقاومت کند و ۲ مرتبه توسط بیراگی و گونزالس دروازه‌اش باز شد تا شاگردان ایتالیانو راهی نیمه‌نهایی شوند.

در فرانسه اما لیل میزبان استون ویلا بود. جدال رفت دو تیم با پیروزی ۲ بر یک شاگردان امری به پایان رسیده بود اما لیل در خانه نمایش درخشانی داشت و توانست تا دقیقه ۶۷ دو مرتبه دروازه شاگردان امری را بازی کند اما متی کش در دقیقه ۸۷ مانع حذف ویلا شد و کار به وقت‌های اضافه و سپس ضربات پنالتی کشیده شد. 

در ضربات پنالتی امیلیانو مارتینس سنگربان تیم ملی آرژانتین و استون‌ویلا خاطرات فینال جام جهانی را در فرانسه تکرار کرد و با مهار پنالتی بازیکنان لیل و البته همان حرکات تحریک آمیز رو به هواداران حکم صعود تیمش را امضا کرد تا امری هم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

در سومین بازی پائوک یونان در خانه با ۲ گل مغلوب کلوب بروخه بلژیک شد و در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

در آخرین بازی اما المپیاکوس در ضربات پنالتی فنرباغچه را در ترکیه شکست داد و راهی دور بعد شد. فنرباغچه با یک گل در ۹۰ دقیقه پیروز شد تا دو تیم در مجموع به تساوی ۳ بر ۳ برسند اما در ضربات پنالتی تادیچ، بونوچی و اوندر ستاره‌های فنرباغچه پنالتی خود را از دست دادند تا المپیاکوس جدال پنالتی‌نزن‌ها را به سود خود به پایان برساند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا