خیلی‌ها نمی‌خواهند استقلال با نکونام موفق باشد


پیشکسوت استقلال می‌گوید جواد نکونام نمی‌تواند در این تیم به موفقیت برسد و در این مسیر به غیر از مدیریت به حمایت پیشکسوتان و هواداران نیاز دارد.

یدالله اکبری، بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط آبی پوشان در کمتر از یک هفته تا شروع لیگ اظهار کرد: خوشبختانه استقلال در حال کامل شدن است، با اضافه شدن یک تمرین دهنده خوب و یک بدنساز و چند بازیکنی که قرار است ظرف دو روز آینده به استقلال بپیوندند، شرایط آبی‌پوشان بهتر می‌شود. به نظرم باید هرچه زودتر بازیکنان مورد نیاز تیم جذب شوند.

بازیکن سابق استقلال درباره تعویق یک هفته‌ای بازی‌های لیگ برتر افزود: این بهترین فرصت برای استقلال بود که بیشتر تیمش به هماهنگی برسد. واقعا تعجب برانگیز بود که تیمی چون استقلال اردوی پیش فصل برگزار نکند و مربی بدنسازش همین چند روز پیش به ایران بیاید!

وی درباره اینکه آیا استقلال با نکونام موفق می‌شود یا خیر؟ ادامه داد: نکونام مربی جوان و با تجربه‌ای است. سال‌ها حضور در فوتبال اروپا به او تجربه گرانبهایی داده و اعتقاد دارم می‌تواند موفق باشد اما باید تا آخرین بازی پایان فصل هوشیار بوده و مراقب حاشیه و حاشیه‌سازان باشد. خیلی‌ها نمی‌خواهند استقلال با نکونام موفق باشد بنابراین کار برای او سخت است. البته مدیریت هم باید از سرمربی تیمش حمایت کند.

«به تیم استقلال امیدوار هستید؟» اکبری در پاسخ به این سوال بیان کرد: به هر حال استقلال همیشه تیم بزرگی بوده که هوادار دارد و همین باعث شده انتظارات از این تیم بالا برود. امیدوارم استقلال بتواند با ارائه بازی‌های خوب، دل هواداران را شاد کند.

اکبری درباره روند نقل و انتقالات استقلال ادامه داد: استقلال تیم بزرگی است و باید بازیکنان بزرگ بگیرد اما مثل اینکه قرار است با خرید بازیکنان امید هزینه‌ها را کم کنند که در چنین حالتی با حضور بازیکنان جوان، حضور در لیگ ریسک بزرگی است. به هر حال امیدوارم استقلال با همین نفرات بتواند بهترین نتایج را کسب و هواداران را راضی کند.

وی درباره بازی هفته اول برابر صنعت نفت آبادان تصریح کرد: این دیدار در گرمای نفس‌گیر خوزستان انجام می‌شود، نفتی‌ها چند بازیکن خارجی به خدمت گرفته‌اند و انگیزه بالایی دارند که در هفته اول استقلال را شکست دهند. استقلال می‌داند که روز سختی خواهد داشت. بازی در هوای گرم، برگزار نکردن اردوی آمادگی قوی و انجام ندادن بدنسازی پیش‌فصل، استقلال را با مشکل مواجه کرده اما مطمئنم استقلال با حفظ شکل تیمی خود و روحیه جنگندگی بازیکنان و انجام دستورات کادر فنی می تواند به پیروزی برسد. استقلال یک فصل حساس را پیش رو خواهد داشت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا