خودروهای جدید پلیس مازندران+عکس

آفتاب‌‌نیوز :

سردار “حسن مفخمی شهرستانی” صبح امروز در آیین الحاق ناوگان خودرویی و موتوری پلیس در ستاد فرماندهی انتظامی استان که با حضور فرماندهان ومسئولان انتظامی استان همراه بود، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات معاونت‌های طرح و برنامه و آماد و پشتیبانی استان در راستای پیگیری و جذب اعتبارات مورد نیاز برای تهیه وسایل نقلیه مورد نیاز ناوگان خودرویی و موتوری استان، از الحاق ۳۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت جدید به این ناوگان خبر داد.

وی تصریح کرد: در این طرح برای نوسازی خودروی فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها ۹ خودرو تویوتا به انتظامی شهرستان‌ها اختصاص یافته و ۱۴ دستگاه موتور سیکلت چهار چرخ ویژه ماموریت سواحل دریا به شهرستان‌های ساحلی اختصاص یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مازندران، از اختصاص این خودرو‌ها تا پایان سال ۱۴۰۲ به تمامی شهرستان‌ها خبر داد و افزود: ۱۰ دستگاه موتورسیکلت نیز برای تقویت ناوگان موتوری شهرستان‌های ساحلی اختصاص داده شد.

سردار مفخمی با اشاره به اینکه برای تامین این تعداد خودرو و موتورسیکلت اعتبار زیادی صرف شده بر رعایت و نگهداشت این وسایل تاکید کرد و یادآور شد: بی شک نگهداری و مراقبت از این وسایل نقش مهمی در افزایش میزان طول عمر وسیله نقلیه و کارایی آن در انجام ماموریت‌های انتظامی دارد.

سردار مفخمی همچنین از تحویل خودرو‌های فرسوده در این طرح خبر داد و گفت: در حوزه تامین سوخت وسایل نقلیه نیز هیچگونه دغدغه‌ای وجود ندارد و اقدامات لازم برای تامین سوخت خودرو‌ها اجرایی شده است.

خودروهای جدید پلیس مازندران+عکس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا