حسینی بعد از حذف پرسپولیس: هنوز کار خاصی نکرده‌ایم

سرمربی آلومینیوم اراک معتقد است تیمش با حذف پرسپولیس تنها به جمع هشت تیم برتر جام حذفی راه پیدا کرده و دستاورد خاصی نداشته است.

به گزارش ایسنا، مجتبی حسینی، سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس اظهار کرد: همانطور که ملاحظه کردید بازی خیلی جذاب و خوبی از آب در آمد. چیزی که خیلی ما را خوشحال کرده، فقط بحث صعود تیم ما به هشت تا نیست چون حذفی تا قهرمان نشوی، سودی ندارد. ما خوشحالیم به هشت تا تیم آمدیم. دو مسئله ما را خیلی خوشحال کرد. یکی شکل بازی تیم‌مان است که واقعا خیلی شکیل و زیبا بازی می‌کنند و سعی می‌کنند فارغ از نتیجه فوتبال خیلی خوبی ارائه بدهند، دوم خوشحالی هواداران و مردم خوب اراک است.

او ادامه داد: درمورد بازی هم همانطور که دیدید هر دو تیم فوتبال خوبی انجام دادند و ما واقعا در دو غافلگیری دو گل خوردیم ولی به بچه‌ها ایمان داشتیم و علی‌رغم باخت در دو بازی گذشته لیگ که حق‌مان هم نبود، می‌دانستیم یک جایی این داستان قطع می‌شود. خوشبختانه موقعش این بازی بود و بچه‌ها توانستند با یک نیمه دوم خیلی خوب و خیلی مسلط بازی را برگردانند.

سرمربی آلومینیوم درمورد اتفاقات وقت‌های اضافه همچنین عنوان کرد: روی غافلگیری عقب افتادیم و باز هم بچه‌ها توانستند فوتبال خوبی ارائه بدهند. تعویض‌های‌مان در این بازی خوب و اثرگذار بودند. خدا را شکر توانستیم از این مرحله و از این حریف سرسخت عبور کنیم اما بچه‌های ما باید بدانند که مسئله اصلی الان ما لیگ است‌. حذفی را فعلا به هشت تیم رفتیم و اتفاق خاصی نیفتاده است.

او درباره حمایت هواداران اراکی در این بازی حساس همچنین گفت: اتفاق خاص این است که تیم‌مان خوب بازی می‌کند و هواداران‌مان از این قضیه خوشحال هستند. جا دارد از هواداران خوب و خونگرم‌مان که ما را در روزهای سخت تنها نگذاشتند و به ما دلگرمی می‌دادند تشکر کنم. این برد خیلی خوب را به همه مردم اراک و کارگران زحمتکش آلومینیوم تبریک می‌گویم و این برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنم.

حسینی درخصوص اینکه تیمش روحیه بسیار خوبی نشان داد و مشخص کرد که نمی‌خواهد شکست بخورد، عنوان کرد: ما به این بچه‌ها و کاری که شده، ایمان داریم. ما نیم فصل دوم تا این لحظه به نسبت نیم فصل اول امتیاز کمتری جمع کردیم اما نوع فوتبال‌مان در نیم فصل دوم بهتر بوده است. متاسفانه ما در نیم فصل دوم فقط چهار پنج گل در وقت‌های اضافه خورده‌ایم، چه وقت اضافه پایان بازی و چه وقت اضافه پایان نیمه اول. من می‌دانستم کار خوب یک روزی جواب می‌دهد. امیدوارم این بازی برای تیم اراک یک شروع باشد که هم بتواند خوب بازی کند و هم خوب نتیجه بگیرد؛ یعنی فوتبال خوبش همراه با نتیجه باشد. بچه‌های ما بایستی بدانند و به این بلوغ برسند که ما فعلا فقط به جمع هشت تا تیم رفته‌ایم. قضیه حذفی را باید کنار بگذاریم و تمام فکر و ذکرمان لیگ باشد، جایگاه‌مان را بهتر کنیم که ان‌شالله به امید خدا امسال را با یک نتیجه خوب تمام کنیم.

او درباره اینکه بیشتر هواداران پرسپولیسی جو ورزشگاه را در اختیار داشتند، گفت: هواداران ما همیشه سعی کردند به ما انرژی خوب بدهند. به هر شکل دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرستان‌ها طرفداران خودشان را دارند اما جو استادیوم بسیار جو خوبی بود و اتمسفر خوبی داشت. خیلی خوشحالم که این بازی واقعا بازی هیجان‌انگیزی شد، علاوه براینکه کیفیت خوبی داشت و صحنه‌های زیادی داشت از نظر خلق موقعیت و ۸ گلی که رد و بدل شد، خیلی خوشحالم که مردم از این قضیه لذت بردند و در نهایت هم برنده ما شدیم.

از مجتبی حسینی درمورد عدم حضور بانوان در بازی امروز سوال شد و او گفت: ان‌شالله که ما بتوانیم مقررات را رعایت کنیم و به هرشکل ورود بانوان عزیز خودش یک اتفاق خوبی بود. امیدوارم کسی وارد حاشیه نشود و تمام این عزیزان چه بانوان و چه آقایان بتوانند از فوتبال خوبی که در شهرشان انجام می‌شود لذت ببرند و یک تفریح سالم داشته باشند.

سرمربی آلومینیوم در سوالی پیرامون مقایسه بازگشت در این بازی با بازی گذشته تیمش با استقلال بیان کرد: هر بازی شرایط خودش را دارد. ما مدل فوتبال‌مان تغییر کرده و مدل فوتبال‌مان خوب شده است. اگر یادتان باشد نیمه دوم بازی با استقلال هم کل بازی دست ما بود و به هر شکل اتفاقات در فوتبال است و اگر آن توپ در ثانیه آخر با سر جبیره به گل رفته بود ما دوباره کامبک می‌زدیم که در آن بازی اتفاق نیفتاد و خوشبختانه در این بازی اتفاق افتاد.

حسینی درمورد عملکرد شروین بزرگ در خط حمله آلومینیوم گفت: او قبلا هم با من همکاری داشته و هیچ وقت ناامید نشد، هیچ وقت از انتقادات دلخور نشد و همیشه به دور از حاشیه در اختیار بود. مزد و پاداش این تمرینات، صبر و در حاشیه نرفتن را در این بازی گرفت. من برای او و تیم خیلی خوشحالم که توانستیم یک مهاجم جدید دیگر پیدا کنیم.

حسینی اضافه کرد: آن موقع که ما با آقای گل محمدی بودیم و دو دفعه قهرمان حذفی شدیم، از این بردها داشتیم. من بیشتر از همه برای مردم عزیز اراک و شکل فوتبال‌مان بدون تحقیر مربی مقابل و کری‌خوانی خوشحالم. ما فقط به کار خودمان فکر می‌کنیم. اینکه در کنفرانس‌ سوال‌هایی کنیم و طرف مقابل را تحقیر کنیم، اشتباه است. این توصیه را به عزیزانی که همکار من هستند می‌کنم، سرشان در کار خودشان باشد و بتوانند با کار کردن پیشرفت کنند و وارد حاشیه نشوند.

سرمربی آلومینیوم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی مربیان خارجی در ایران فعالیت کرده‌اند اما تیم‌های ملوان و آلومینیوم با مربیان ایرانی به موفقیت رسیده‌اند، گفت: به هرشکل آدم باید در کارش تداوم داشته باشد. ما عاشق فوتبالیم و هر مدل تیمی به من بدهند سعی می‌کنم با آن تیم کار کنم. ان‌شالله اگر عملکرد ما خوب باشد و خودمان در حاشیه نرویم، قدر هرجایی که به ما می‌دهند را بدانیم، سرمان در کار خودمان باشد و کار خودمان را خوب انجام بدهیم این تابو یک روزی شکسته می‌شود. به نظرم ماها باید بیشتر تلاش کنیم. من به عنوان مربی اراک، مربی پیکان، سرمربی مسجد سلیمان همیشه قدر آن تیم‌ها را می‌دانستم و چشمانم دنبال جای دیگر نبوده و همیشه سعی کردم کارم را خوب انجام بدهم. ان‌شالله ما و تمام بچه‌هایی که دارند زحمت می‌کشند با عملکرد خوب خودمان این تابو را می‌شکنیم و شایسته سالاری می‌شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا