برنامه ایران در روز سوم بازی‌های آسیایی/ در انتظار هت‌تریک والیبال و طلای پرچم‌دار


آفتاب‌‌نیوز :

در سومین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو ورزشکاران ایران در ۱۱ رشته ورزشی از جمله والیبال، تکواندو، ووشو و تیراندازی به مصاف رقبای خود می‌روند. 

تیم ملی والیبال ایران در فینال به مصاف تیم چین می‌رود که در صورت پیروزی برای سومین دوره پیاپی قهرمان بازی‌ها می‌شود.

ناهید کیانی، پرچم‌دار کاروان ایران در این بازی‌ها هم فردا کار خود را آغاز می‌کند. این تکواندوکار در بازی‌های جاکارتا به مدال برنز دست پیدا کرد. 

برنامه روز سوم ورزشکاران ایران در بازی‌های هانگژو به شرح زیر است: 

تکواندو 

مرحله یک شانزدهم وزن منهای ۶۳ کیلوگرم مردان، علیرضا حسین‌پور با محمد ریحان از اندونزی، شروع مسابقات از ۴:۳۰

مرحله یک هشتم نهایی وزن منهای ۵۳ کیلوگرم زنان، ناهید کیانی (حریفش مشخص نیست.)

مرحله یک هشتم نهایی وزن منهای ۵۷ کیلوگرم زنان، نرگس میرنوراللهی با یوجین کیم از کره‌جنوبی 

تیراندازی

مرحله مقدماتی میکس تفنگ، شرمینه چهل‌امیرانی و امیرمحمد نکونام، شروع از ساعت ۴:۳۰

مرحله دقت تپانچه ۲۵ متر زنان، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت‌اللهی و زینب طوماری، شروع از ساعت ۴:۳۰

ووشو

تالو از مقدماتی تا فینال

فرم نان‌چوان مردان، شاهین بنی‌طالبی و محمدعلی مجیری، شروع زا ساعت ۴:۳۰

فرم نان‌چوان زنان، از مقدماتی تا فینال، مینا پناهی و حانیه رجبی، ۵:۴۰ 

فرم نن‌گوئن مردان، شاهین بنی‌طالبی و محمدعلی مجیری، شروع از ساعت ۱۰

فرم نن‌دائو زنان، مینا پناهی و حانیه رجبی، شروع از ساعت ۱۱:۵۵

ساندا مرحله یک چهارم نهایی، شروع از ساعت ۱۵

وزن ۵۲ کیلوگرم زنان، الهه منصوریان 

۶۰ کیلوگرم مردان، شجاع پناهی

۶۵ کیلوگرم مردان، افشین سلیمی 

وزن ۷۰ کیلوگرم مردان، محسن محمدسیفی

جودو

مرحله یک شانزدهم حذفی وزن منهای ۹۰ کیلوگرم مردان، قاسم باغچقی با فارس بداوی از فلسطین، شروع مسابقات از ۵:۳۰ صبح 

بسکتبال 

ایران – امارات، گروه A، ساعت ۶:۳۰

شطرنج 

مرحله پنجم تا هفتم رپید مردان و زنان، مبینا علی‌نسب، پرهام مقصودلو و سید محمدامین طباطبایی، شروع از ساعت ۱۰:۳۰

ژیمناستیک

فینال قهرمان قهرمانان، محمدرضا حمیدی و محمدرضا خسرونژاد، شروع از ساعت ۱۰:۳۰

بوکس

مرحله یک سی‌ودوم وزن ۵۷ کیلوگرم مردان، دانیال شه‌بخش مقابل لیو پینگ از چین، ساعت ۱۱

مرحله یک شانزدهم وزن ۹۲+ کیلوگرم، ایمان رمضان پور مقابل جوتائه‌یونگ از کره‌جنوبی، ساعت ۱۱:۴۵

والیبال ساحلی

مرحله نیمه‌نهایی، ایران ب – چین، ساعت ۱۱:۳۰ 

بسکتبال سه نفره

دومین بازی مرحله گروهی: ایران – مالدیو ساعت ۱۲:۵۵

والیبال

مرحله فینال: ایران – چین، ساعت ۱۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا