با دستور پائز، بهترین پاسور قهرمانی جوانان جهان راهی کوکورا می‌شود

با تشخیص سرمربی تیم ملی والیبال ایران، عرشیا به‌نژاد بهترین پاسور مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۲۳ راهی کوکورا محل برگزاری مسابقات هفته دوم لیگ ملت‌ها خواهد شد تا به جمع ملی‌پوشان ملحق شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون والیبال، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ از ۱۵ خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با ۳۲ مسابقه در مدت ۶ روز تا ۲۰ خرداد پیگیری خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در این هفته از ساعت ۶:۳۰ صبح روز جمعه ۱۸ خرداد به مصاف بلغارستان خواهد رفت.

جواد کریمی پاسور لژیونر تیم ملی والیبال ایران که در هفته نخست از ناحیه مایع گوش میانی دچار مصدومیت شده بود، پس از معالجه و بهبودی در شهر ریو، همراه با کاروان والیبال ایران راهی کوکورا محل برگزاری هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال در ژاپن شد. متاسفانه ناراحتی او از ناحیه گوش میانی مجدد عود کرد و باعث شد این بازیکن در دو مسابقه اخیر نتواند تیم ملی را همراهی کند.

امروز (پنجشنبه) پس از مسابقه مقابل برزیل موتا پائز در جلسه‌ای با حضور کادر پزشکی، سرپرست تیم ملی و جواد کریمی تصمیم گرفت با توجه به تشدید بیماری این بازیکن و با تشخیص پزشک مبنی بر استراحت وی، جواد کریمی را از لیست تیم ملی خارج کند و یک بازیکن دیگر را تا رسیدن پاسور دوم جایگزین کند. بنا بر این تصمیم مقرر شد امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی مقدمات سفر عرشیا به‌نژاد را مهیا کند تا در اسرع وقت به جمع ملی‌پوشان در ژاپن ملحق شود.

با توجه به برنامه‌های پروازی مسیر تهران تا کوکورا و برنامه مسابقات تیم ملی در ژاپن، عرشیا به‌نژاد روز شنبه ۱۹ خرداد به جمع ملی‌پوشان خواهد پیوست و جواد کریمی راهی تهران خواهد شد.

میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح‌آبادی، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مرتضی شریفی، متین احمدی، مبین نصری و امیرحسین ساداتی بازیکنان حاضر در هفته دوم لیگ ملت‌ها هستند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا