بازگشت دی‌ماریا به آرژانتین جدی‌تر از همیشه

پرونده بازگشت دی‌ماریا به روزاریو سنترال دوباره باز شد.

به گزارش ایسنا، آینده آنخل دی ماریا برای فصل بعد مبهم است. از ماندن در اروپا تا امکان پیوستن به  اینتر میامی یا حتی بازگشت رویایی به روزاریو سنترال همگی روی میز این ستاره آرژانتینی است.

به گزارش رکورد، پس از شرکت در کوپا آمه ریکا، او باید تصمیم بگیرد تیم بعدی‌اش را انتخاب کند. او قرار است پس از حضور در کوپا از فوتبال ملی خداحافظی کند. مهمترین مساله قرارداد این بازیکن ۳۶ ساله آرژانتینی با بنفیکاست که به روزهای آخرش نزدیک می‌شود. سران بنفیکا دوست دارند او را در تیم نگه دارند ولی ظاهرا دی‌ماریا تصمیمش را گرفته و می خواهد به آرژانتین بازگردد.

دی ماریا هرگز احتمال بازگشت به باشگاه شهر زادگاهش یعنی روزاریو را رد نکرده است. چند روز پیش، طبق گزارش‌های رسانه‌های آرژانتینی، خانواده او در آنجا تهدید به مرگ شدند و این مساله می‌تواند باعث شود دی‌ماریا تصمیم بگیرد در بنفیکا به کارش ادامه دهد. باید دید این وینگر یک فصل دیگر در پرتغال می‌ماند یا خیر.

ماتیاس چیکیتو گارسیا، روزنامه‌نگار تی‌ان‌تی اسپورت، گزارش داده است که دی ماریا بعد از کوپا، راهی در روزاریو سنترال خواهد شد. روزنامه‌نگار آرژانتینی همچنین اضافه می‌کند که دی ماریا در سال ۲۰۲۴ به مدت ۶ ماه پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

 تیم اسپورتینگ لیسبون بالاتر از بنفیکا و پورتو به عنوان قهرمانی لیگ پرتغال دست یافت و بازیکنان این تیم جام قهرمانی را بالای سر بردند. این بیستمین قهرمانی اسپورتینگ در لیگ پرتغال بود و به این ترتیب دست بنفیکا به جام نرسید.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا