انریکه: تنها به پیروزی فکر می‌کنیم/ تیم شجاعی داریم

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن تاکید کرد تیمش تنها به پیروزی برابر دورتموند و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا فکر می‌کند.

به گزارش ایسنا، پاری‌سن‌ژرمن در دومین بازی دور رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه‌شب مهمان بوروسیا دورتموند خواهد بود.

لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیایی پاریسی‌ها، در نشست خبری قبل از بازی گفت:  فکر می‌کنم هر نتیجه‌ای غیر از صعود به فینال برای هر چهار تیم ناامید بزرگی است. روزنامه‌ها می‌گویند شانس پاری‌سن‌ژرمن بیشتر است و ما تیم برتر هستیم اما من می‌گویم کسی که چنین نظری دارد چیزی از فوتبال نمی‌فهمد. دو تیم شانس صعود دارند.

او ادامه داد: به دنبال پیروزی در این بازی هستیم و فکر می‌کنم این دیدار گل خواهد داشت. از زمانی که به پاری‌سن‌ژرمن آمدم مورد حمایت قرار گرفته‌ام و همین باعث شده است با تیم به دنبال بهترین‌ها باشم. به دنبال بهترین نتیجه در لیگ قهرمانان اروپا هستیم و به نظرم تیم در شرایط خوبی قرار دارد.

انریکه افزود: ما همه لحظات را در فوتبال تجربه کرده‌ایم؛ از بازیکنان مصدوم گرفته تا کمبود بازیکن و اخراج در بازی. با این حال خوب ظاهر شده‌ایم و این نشان می‌دهد که تیم پیشرفت کرده است. بازی سختی برابر دورتموند داریم اما هدفمان پیروزی و صعود به فینال است.

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در پایان گفت: تیمی که در زمین بارسلونا به پیروزی می‌رسد نشان می‌دهد شایستگی بالایی دارد. ما بارسلونا را شکست داده‌ایم و می‌توانیم برابر دورتموند هم پیروز شویم. تیم شجاعی دارم و پیش‌بینی می‌کنم بازی نزدیک و پایاپای باشد. بله قبول دارم که در ارسال‌های بلند مشکل داریم اما برای این ضعف هم برنامه داریم. می‌خواهیم در بهترین حالت از دورتموند در بازی برگشت پذیرایی کنیم.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا