انتقاد تند عباس جدیدی از دبیر: باید با کشتی‌گیر ساختن نمایش بدهید نه ساختمان ساختن / بازسازی یک کمپ که نمایش ندارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: علیرضا دبیر، اخیرا توانست با تکمیل پروژه هایی که مدت ها در حال ساخت بود، مراسم افتتاحیه ای را برای یک مجموعه کشتی برگزار کند. در این مراسم که با حضور رییس مجلس و سرپرست وزارت ورزش برگزار شد، علیرضا دبیر ادعا کرد چنین کمپی با این امکانات در اختیار رئال مادرید و بارسلونا هم نیست.

اما دو روز بعد از انتشار تصاویر این مراسم در اینستاگرام فدراسیون کشتی، عباس جدیدی، قهرمان سابق جهان که اخیرا در انتخابات رقیب علیرضا دبیر بود، با نوشتن جملاتی عجیب به رییس فدراسیون کشتی حمله کرد. 

جدیدی که چهار سال قبل هم رقیب دبیر در انتخابات بود، در این مدت رابطه اش با رییس فدراسیون کشتی فراز و نشیب های زیادی داشته است. او حتی به عنوان نماینده ایران در انتخابات کنفدراسیون کشتی آسیا هم معرفی شد؛ اگرچه نتوانست رای لازم را کسب کند.

عباس جدیدی که بعد از انتخابات هم مصاحبه تندی کرده بود، زیر پست مربوط به افتتاحیه ساختمان جدید فدراسیون کشتی در حالی که از کلمات توهین آمیز هم استفاده کرده، به شکلی باورنکردنی به انتقاد از علیرضا دبیر پرداخته است.

حالا باید دید واکنش علیرضا دبیر به کامنت های عجیب و تند جدیدی چه خواهد بود. در حالی که دبیر در سال های اخیر سعی کرده ارتباط نزدیکی با جدیدی برقرار کند و در خیلی از مراسم ها نیز از او دعوت کرده، اما فعلا ارتباط این دو قهرمان و هم تیمی سابق کاملا شکراب شده است. 

جدیدی در کامنت های خود بیشتر به این موضوع انتقاد کرده که چرا علیرضا دبیر در استان های محروم و به جز تهران امکاناتی برای کشتی فراهم نکرده و تصمیم به هزینه کردن در تهران و ساخت این مجموعه بزرگ در فدراسیون کشتی کرده است.

انتقاد تند عباس جدیدی از دبیر: باید با کشتی‌گیر ساختن نمایش بدهید نه ساختمان ساختن / بازسازی یک کمپ که نمایش نداردانتقاد تند عباس جدیدی از دبیر: باید با کشتی‌گیر ساختن نمایش بدهید نه ساختمان ساختن / بازسازی یک کمپ که نمایش ندارد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا