اللهیار صیادمنش در یک قدمی لیگ برتر انگلیس


آفتاب‌‌نیوز :

اللهیار صیادمنش هافبک ایرانی تیم هال‌سیتی و یکی از ستاره‌های ایرانی شاغل در چمپیونشیپ روز گذشته با تشخیص کادر پزشکی نتوانست در مقابل نوریچ بازی کند، اما با این حال از انگیزه‌های بالایش در این فصل صحبت می‌کند. او که تأکید می‌کند مصدومیتش نگران‌کننده نیست و مدت طولانی از میادین دور نخواهد بود.

صیادمنش درباره غیبت در بازی برابر نوریچ گفت: تمرینات زیادی داشتیم و به هر حال قبل از فصل بازیکنان برای آمادگی فشاری را متحمل می‌شوند. از این‌رو من هم کمی دچار گرفتگی عضله دوقلوی پای چپ شدم که مشکل جدی نیست، اما پزشکان تیم صلاح دیدند که من بازی نکنم و این موضوع را هم با سرمربی تیم مطرح ساختند. با هماهنگی‌های انجام شده ترجیح داده شد که من بازی نکنم.

او با اشاره به مصدومیت فصل گذشته خود، درباره مدت دوری‌اش از میادین توضیح داد: مصدومیت فصل قبل من واقعاً با این گرفتگی عضله که امری طبیعی در فوتبال است قابل قیاس نبود، چون در فصل گذشته من دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه همسترینگ شدم که این امر موجب شد تا ۶-۷ ماه از میادین دور باشم و مدت نسبتاً زیادی از فصل را از دست بدهم، اما برای فصل جاری خیلی خوب تمرین کرده‌ام و از هر لحاظ آماده‌ام و این گرفتگی عضله هم مورد جدی نیست و ان‌شاءالله اگر مشکل خاصی پیش نیاید برای بازی‌های بعدی در صورت صلاحدید مربیان بازی خواهم کرد.

صیادمنش درباره دلیل مصدومیت‌هایش در فصل گذشته بیان کرد: دفاع راست ما فصل قبل مصدوم شد از این‌رو مربی‌مان برای پر کردن جای خالی این مدافع با مشکلاتی مواجه شد. من هم جزو بازیکنانی بودم که جدا از وظیفه تاکتیکی جداگانه‌ای که داشتم در امر دفاعی خصوصاً کمک به مدافع راست‌مان باید در کار‌های دفاعی هم به عقب زمین می‌آمدم که این امر فشار بیشتری به من وارد می‌کرد و شاید یکی از دلایل مهم مصدومیتم بود.

او تاکید کرد: در این فصل خواسته‌های سرمربی‌مان از من بیشتر انجام وظایف هجومی است تا در پست وینگر و پست‌های تهاجمی دیگری که مربی از من خواست بهترین نمایش‌ها را ارائه دهم. فصل قبل به‌دلیل مسائلی که در مورد دفاع راست‌مان وجود داشت من به کار‌های دفاعی می‌پرداختم، اما امسال مربی‌مان بیشتر از من انتظار انجام کار‌های تهاجمی به بهترین شکل ممکن را دارد جایی که خودم هم فکر می‌کنم در آنجا می‌توانم به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنم و خواسته‌های سرمربی‌مان را برآورده سازم؛ نکته‌ای که آن را در توان و تخصص خودم می‌بینم.

بازیکن تیم ملی ایران درباره برنامه مسابقات هال‌سیتی گفت: سه‌شنبه باید در جام حذفی بازی کنیم و من هم از امروز زیر نظر کادر پزشکی تست خواهم داد و در تمرینات میدانی تیمم شرکت خواهم کرد تا وضعیتم برای بازی آینده‌مان در جام حذفی و بازی‌های چمپیونشیپ مشخص شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا مربی انگلیسی هال‌سیتی هم مانند مربی گرجستانی به او اعتقاد دارد، گفت: بله، خوشبختانه مربی انگلیسی‌مان هم مانند سرمربی قبلی به من اعتقاد دارد و روی من حساب خاصی باز کرده. من هم در کنار سایر هم‌تیمی‌هایم نهایت تلاشم را انجام خواهم داد تا بازی‌های خوبی را انجام داده و خواسته‌ها و انتظارات سرمربی‌مان را برآورده کنم.

او درباره مدت قراردادش با هال‌سیتی عنوان کرد: من با قراردادی چهارساله به هال سیتی پیوستم که از این قرارداد دو سال دیگر باقی مانده است. خواسته اصلی من و تیمم صعود به لیگ برتر است و حتماً در راه رسیدن به این هدف نهایت تلاشمان را انجام خواهیم داد تا لیگ برتری شویم و خواسته اصلی خودمان و هوادارانمان را برآورده سازیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا