از حرف‌هایم درباره بارسا پشیمان نیستم

نام فرانکی دی یونگ پس از مصدومیت مچ پا و عدم حضور در یورو ۲۰۲۴، همچنان در اردوی تیم ملی هلند بحث‌برانگیز است. چند روز پیش، رونالد کومان، سرمربی این تیم، از بارسلونا به خاطر نحوه مدیریت مصدومیت دی یونگ انتقاد کرده بود.

او در این باره گفته بود: “ما به این نتیجه رسیدیم که حتی در ۳ هفته آینده، دی یونگ به طور کامل بهبود نخواهد یافت. او سابقه‌ای با این مصدومیت دارد. باشگاهش قبلاً ریسک کرد و حالا ما باید تاوانش را پس بدهیم. ” این اظهارات امروز با پاسخ قاطع کومان به یکی از خبرنگاران ادامه یافت.

از کومان پرسیده شد که اگر برای کسب عنوانی در میان بود، آیا او هم با دی یونگ ریسک نمی‌کرد؟ و سرمربی هلند در پاسخ گفت: “من همیشه می‌توانستم به‌طور معقولانه‌ای فاکتور ریسک را تخمین بزنم. البته این موضوع به بازیکن هم بستگی دارد و این تمام چیزی است که در این مورد می‌خواهم بگویم. من در این مورد با فرانکی هم صحبت کردم. “.

اما کومان در ادامه آتش صحبت‌هایش را بیشتر کرد: “من فکر می‌کنم اطلاعات بیشتری نسبت به شما دارم. من اصلاً از حرف‌هایم پشیمان نیستم. اما دیگر در این مورد صحبت نمی‌کنم. چون در این مورد با فرانکی صحبت خوبی داشتم و این موضوع بین ما می‌ماند. “

هلند دوشنبه شب در آخرین بازی دوستانه خود قبل از شروع یورو ۲۰۲۴، با نتیجه ۴-۰ ایسلند را شکست داد. آن‌ها در اولین دیدار خود در این رقابت‌ها، روز ۱۶ ژوئن به مصاف لهستان خواهند رفت که روبرت لواندوفسکی، به دلیل مصدومیت، در اولین بازی‌شان در اختیار ندارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا