ادامه ناکامی بوکس ایران در انتخابی المپیک/ پرویزی آخرین و تنها امید!

بوکسور سنگین وزن ایران هم با باخت مقابل حریف خود، از کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس باز ماند.

به گزارش ایسنا، امروز (شنبه – ۱۲ خرداد ۱۴۰۳)، در ادامه رقابت‌های بوکس انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است،‌ بوکسور سنگین وزن ایران در دومین مبارزه خود مقابل ورزشکاری از ارمنستان شکست خورد تا از گردونه مسابقات کنار برود.

روزبه صفری بوکسور وزن ۹۲+ کیلوگرم ایران، پس از یک دور استراحت در مرحله دوم حریفی از سیرالئون را شکست داد و به دور سوم مسابقات صعود کرد، اما در این مرحله مقابل داویت‌ چالویان‌ از ارمنستان مغلوب شد تا ضمن حذف از گردونه مسابقات، در کسب سهمیه المپیک هم ناکام باشد.

فردا (یک‌شنبه – ۱۳ خرداد ۱۴۰۳)، مهدی پرویزی بوکسور وزن ۵۱ کیلوگرم ایران که پس از استراحت در دور نخست، حریفانی از آلمان و سریلانکا را شکست داد است، برای کسب سهمیه به مصاف داوید پنیا از ساحل عاج می‌رود. او در صورت برد در این مسابقه، تنها سهمیه المپیک بوکس ایران را به دست می‌آورد.

دانیال شه‌بخش در ۵۷ کیلوگرم، علی حبیبی‌نژاد در ۶۳.۵ کیلوگرم، کسری طهماسبی در ۷۱ کیلوگرم، میثم قشلاقی در ۸۰ کیلوگرم و علی فتحی در ۹۲ کیلوگرم، سایر بوکسورهای ایران در این مسابقات بودند که با خت برابر حریفان خود، از کسب سهمیه المپیک باز ماندند.

آخرین مرحله مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس، از جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ با میزبانی تایلند آغاز شد و تیم ملی ایران با ۷ بوکسور در این رقابت‌ها حاضر شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا