آرائخو یک تنه باعث حذف بارسلونا شد

 در چارچوب دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه المپیک بارسلونا میزبان پاری سن ژرمن بود که این مسابقه دراماتیک در نهایت با برتری ۴ بر یک پاریس به پایان رسید و این تیم توانست در مجموع ۶ بر ۴ راهی نیمه نهایی شود. 

در این مسابقه بارسلونا خیلی زود توسط رافینیا در دقیقه ۱۲ به گل رسید، ولی همه چیز با اخراج عجیب و غریب آرائخو در دقیقه ۲۹ عوض شد. 

مدافع بارسلونا به دلیل خطای پشت محوطه از سوی داور کارت قرمز گرفت تا بیش از یک ساعت بارسلونا با یک بازیکن کمتر این مسابقه را ادامه دهد.

بعد از ۱۰ نفره شدن بارسلونا، همه چیز به سود پاریس دنبال شد و این تیم توانست با دبل امباپه و گلزنی دوباره دمبله و ویتینیا به برتری دست یابد.

سیمئونه زانو زد؛ دورتموند کامبک در کامبک!

در دیگر بازی نیمه نهایی، دورتموند در خانه به مصاف اتلتیکو رفت و به برتری ۴ بر ۲ رسید تا با مجموع ۵ بر ۴ راهی نیمه نهایی شود.

در این مسابقه دورتموند در ابتدا توسط برانت ۳۴ و ماتسن ۳۹ پیش افتاد، ولی در آغاز نیمه دوم اتلتیکو کامبک زد و با ۲ گل هوملس (گل به خودی) و کورئا بازی را در این دیدار به تساوی رساند.

با این حال دورتموند ناامید نشد و توانست در ۳ دقیقه توسط فولکروگ و سابیتزر به گل دست یابد و با برتری ۴ بر ۲ راهی نیمه نهایی شود.

دورتموند در نیمه نهایی با پاریس دیدار خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا