ایلان ماسک می‌گوید همچنان آماده مبارزه با مارک زاکربرگ است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً در پادکست The Joe Rogan Experience در مورد موضوعاتی ازجمله خودروها، هنرهای رزمی و فرهنگ کنسل (Cancel Culture) صحبت کرد. بخشی از صحبت‌های ماسک به مبارزه‌اش با «مارک زاکربرگ» مربوط می‌شود که برگزار نشد، اما حالا او گفته که همچنان برای این مبارزه آماده است.

ماسک در پاسخ به سؤال روگن در مورد اینکه برای آماده‌شدن چقدر به زمان نیاز دارد، گفت:  «به زمان نیاز ندارم. حاضرم این کار را در هر زمان و مکانی انجام دهم.»

مدیرعامل تسلا در ادامه به صحبت درباره مهارت‌های رزمی خود پرداخت و گفت در رشته‌های جودو، تکواندو، جوجیتسو برزیلی و مبارزات خیابانی آموزش دیده است. ماسک همچنین به این موضوع اشاره کرد که قد بلندتر او نسبت به مدیرعامل متا، مارک زاکربرگ، برایش یک برتری محسوب می‌شود!

ایلان ماسک می‌گوید همچنان آماده مبارزه با مارک زاکربرگ است

البته این پادکست پیش از صحبت درباره مبارزه با زاکربرگ، با موضوع متفاوتی شروع شد و ماسک درباره خودروی تسلا سایبرتراک حرف زد. طبق گفته‌های او، این خودروی برقی از ماه آینده و چهار سال پس از معرفی اولیه وارد بازار خواهد شد. همچنین برای نمایش دوام آن، روگن با کمک یک کمان تیری به‌سمت سایبرتراک پرتاب کرد که هیچ آسیبی به آن وارد نشد. ماسک تصویری از این صحنه را در حساب ایکس خود منتشر کرد که در ادامه می‌بینید:

ایلان ماسک می‌گوید همچنان آماده مبارزه با مارک زاکربرگ است

در بخش دیگری از این پادکست ماسک درباره خرید توییتر (ایکس فعلی) صحبت کرد. بیش از یک سال از خرید این شبکه اجتماعی توسط ماسک می‌گذرد. او یک بار دیگر در جریان این پادکست در مورد «ویروس ذهن بیدار» (Woke Mind Virus) صحبت کرد.

براساس این گزارش، ماسک تاکنون در مصاحبه‌های مختلفی به این مشکل اشاره کرده است و آن را تهدیدی برای تمدن بشریت می‌داند. تعریف‌های متفاوتی از سوی مدیرعامل تسلا درباره این اصطلاح وجود دارد. او در ابتدا گفت که این «ویروس» سرکوب‌کننده آزادی بیان است و سپس آن را برابر با فرهنگ کنسل دانست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا