۴ کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی

ایسنا/سمنان مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از ۲ مصدوم و ۲ جان‌باخته در پی واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود به میامی خبر داد.

حسین درخشان ۱۰ خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز پنجشنبه، یک گزارش مردمی مبنی بر واژگونی یک پژو پارس در جاده شاهرود به میامی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اعلام شد.

وی بیان کرد: بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهدای میامی جمعیت هلال احمر این استان به محل اعزام شدند و پس از ارزیابی و انجام اقدامات رها سازی افراد مصدوم را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: متأسفانه در این تصادف دو نفر جان خود را از دست دادند که به مراجع ذیصلاح تحویل داده شد.

وی ادامه داد: همچنین دو سرنشین دیگر این خودرو که مصدوم شده بودند به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش ایسنا، استان سمنان دارای بالاترین نرخ واژگونی در کشور است و واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادفات رانندگی در جاده‌ای این استان پهناور را تشکیل می‌دهد.

کارشناسان پلیس راه معتقدند خستگی رانندگان به دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا