بازدید رئیس حوزه ریاست و رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از دو پارکینگ وسایل نقلیه توقیفی


در راستای تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر ساماندهی و تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های سراسر کشور؛ رئیس حوزه ریاست و رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از دو پارکینگ وسایل نقلیه توقیفی در شهر مشهد بازدید کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در راستای تاکیدات حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس دستگاه قضا مبنی بر ساماندهی و تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های سراسر کشور، «صارمی» رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و حجت‌الاسلام والمسلمین «عبداللهی» رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از دو پارکینگ وسایل نقلیه توقیفی در شهر مشهد بازدید کردند.

مسئولان پارکینگ‌های مذکور در جریان این بازدیدها به ارائه گزارشی از وضعیت خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی، تعداد و سال توقیف آن‌ها و برخی مشکلات مربوط به مالکیت این وسایل نقلیه پرداختند.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در جریان این بازدید تصریح کرد: اگر چه طی مدت اخیر و در نتیجه اقدامات صورت گرفته، تعداد وسایل نقلیه توقیفی در  پارکینگ‌های سراسر کشور نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده، اما همچنان لازم است که بخش‌های ذیربط، روند تعیین تکلیف خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌ها را سرعت ببخشند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا