آخرین وضعیت عملیات جستجو در حادثه بالگرد رئیس جمهور/ ادامه عملیات در تاریکی و مه شدید

رئیس جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهوری را تشریح و تاکید کرد که عملیات جستجو به شکل گسترده‌ای ادامه دارد.

پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت عملیات جستجو برای یافتن بالگرد حادثه دیده رئیس جمهور و هیات همراه، گفت: عملیات جستجو به صورت گسترده توسط تیم‌های تخصصی جستجو و نجات ادامه دارد. تمام منطقه رصد می‌شود و ما تمام توان و امکانات خود را در این عملیات به کار گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه تیم‌هایی به پایین‌ترین نقاط منطقه که احتمال یافتن بالگرد در آن وجود دارد، رفته و جستجو ادامه دارد، گفت: مه شدید و تاریکی هوا گرچه سبب کندی کار شده است، اما مانع از عملیات امدادگران و جستجو نشده است و در تمام منطقه عملیات جستجو درحال انجام است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان با بیان اینکه گروه‌های آنست، پهپاد جمعیت هلال احمر و دیگر تیم‌ها و گروه‌ها در حال فعالیت هستند، درباره محلی که پیش از این گفته شده بود که بوی سوخت در آن احساس شده نیز گفت: یک گروه از امدادگران به این محل اعزام شدند که در این نقطه چیزی پیدا نشد. اما همانطور که گفتم تیم‌های امداد و نجات فعال هستند و در هر محدوده و نقطه‌ای که احتمال بدهیم، عملیات جستجو را دنبال خواهیم کرد.  

کولیوند درباره اینکه نمی‌توان زمان مشخصی را برای عملیات جستجو اعلام کرد، اظهارکرد: جستجو تا زمان یافتن بالگرد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا