آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در کهگیلویه و بویراحمد


آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا نیکروزافزود: بارندگی باعث آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در برخی شهرستان‌های استان شده به طوری که منزل یکی از شهروندان یاسوجی به طور کامل تخلیه و ساکنان آن به جای دیگری منتقل شدند.

وی اظهار کرد: محور ارتباطی یاسوج به شیراز و یاسوج به بابامیدان که به علت ریزش سنگ بصورت مقطعی بسته شده بود به همت نیروهای خدمات رسان راهدار استان بازگشایی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بقیه راه های کهگیلویه و بویراحمد باز است و تردد در آنها جریان دارد.

نیکروز تصریح کرد: وضعیت استان در پی بارندگی های شدید به صورت مداوم و ساعتی در گفت و گو با فرمانداران رصد می شود و تاکنون بارندگی مشکل و حادثه خاصی ایجاد نکرده است.

وی ادامه داد: بدلیل صاعقه قطعی برق در سطح شهر یاسوج را بصورت موقت داشتیم که با تلاش نیروهای شرکت برق این مشکل برطرف شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همه نیروهای ستاد بحران در آمادگی کامل برای خدمات رسانی به سر می برند و برخی امدادگران به شکل خستگی ناپذیر در حال فعالیت هستند.

نیکروز تصریح کرد: در پی بارش شدید باران و یک باب منزل مسکونی در شهر یاسوج تخلیه و ساکنان آن به مکان امن انتقال داده شدند.

وی اظهار کرد: همه مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد فردا سه شنبه باز بوده و تعطیل نیستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با وجود اینکه در برخی مناطق حدود۱۰۰میلی متر بارندگی گزارش شده اما الحمدالله مشکلی خاصی رخ نداده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا