کاهش ۵۴.۵ درصدی معاینات اجساد ناشی از سوختگی در لرستان


ایسنا/لرستان مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: در سه‌ماهه نخست امسال معاینه ۵ فوتی ناشی از سوختگی ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده است.

محمدرضا فارسی نژاد امروز ۱۵ مردادماه در محل سالن کنفرانس این اداره‌کل، از کاهش ۵۴.۵ درصدی معاینات اجساد ناشی از سوختگی در ۳ ماهه نخست امسال در استان خبر داد و گفت: بر اساس اطلاعات واحد آمار اداره‌کل در سه‌ماهه نخست امسال معاینه جسد ۵ نفر فوتی ناشی از سوختگی ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده است که از این تعداد ۳ نفر زن و ۲ نفر مرد هستند.این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد معاینات اجساد ناشی از سوختگی ۱۱ نفر گزارش شده بود، کاهش ۵۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

فارسی‎نژاد همچنین از کاهش معاینات اجساد ناشی از برق‌گرفتگی در سه‌ماهه نخست امسال در استان خبر داد و افزود: بر اساس اطلاعات واحد آمار اداره‌کل در سه‌ماهه نخست امسال معاینه جسد ۱ نفر فوتی ناشی از برق‌گرفتگی ارجاعی به پزشکی قانونی استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: در سه‌ماهه نخست سال قبل تعداد معاینات اجساد ناشی از برق‌گرفتگی ۲ نفر گزارش شده بود و متوفیان ناشی از برق‌گرفتگی طی مدت‌زمان مذکور مرد بوده‌اند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا