نام‌گذاری معبری به نام رییسی در تهران و کرج

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیسی و هیئت همراه اظهار کرد: خبر شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، خادم الرضا و رئیس‌جمهور کشور، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم نماینده، ولی فقیه و امام جمعه معزز تبریز و جمعی از همراهان، در سانحه تلخ سقوط بالگرد در حین خدمت، قلب‌های مردم قدرشناس و شریف ایران را در ماتم و اندوه فرو برد.

وی در ارتباط با دستور جلسه فردای شورای شهر تهران گفت: انشاءالله فردا یکی از موضوعاتی که مطرح خواهد شد ارائه طرح دو فوریتی برای نامگذاری معبری درخور حضرت آیت‌الله رئیسی خواهد بود.

به نوشته تسنیم، رئیس شورای شهر تهران گفت: قطعا شورای شهر تهران یکی از معابر پایتخت را به نام شهید آیت‌الله رئیسی نامگذاری خواهد کرد.

نامگذاری معبری به نام شهید آیت الله رییسی و شهدای خدمت در کرج

رییس شورای اسلامی شهر کرج از تصمیم اعضای شورا به منظور نام‌گذاری معبری به نام شهید رییسی و شهدای خدمت در این کلانشهر خبر داد.

مسعود محمدی در گفتگو با مهر ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور مردمی و محبوب، سید الشهدای خدمت، سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش گفت: بی شک خدمات جهادی آیت الله رئیسی در جای جای ایران اسلامی همواره در اذهان هموطنان مؤمن ماندگار خواهد بود.

وی بیان کرد: لذا اعضای شورای اسلامی شهر کرج به منظور قدرشناسی از خدمات و حمایت‌های همیشگی ایشان در مسیر توسعه و تحول کشور و کلانشهر کرج تصمیم گرفتند یکی از معابر اصلی شهر به نام شهید آیت الله رئیسی و شهدای خدمت نامگذاری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان برای خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آرزوی موفقیت و توفیق خدمت رسانی جهادی در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) کرد و افزود: با این نامگذاری، همواره یاد و خاطره شهید رئیسی و شهدای خدمت در کلانشهر کرج ماندگار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا