موضوع اطاله دادرسی‌ها و رسیدگی‌ به پرونده‌های دارای شاکیان زیاد مد نظر است


رئیس قوه قضائیه گفت: در جریان سفر امروز به استان فارس، تمهید مقدمات برای رفع آن دسته از مسائل حقوقی و قضایی به ویژه در حوزه اطاله دادرسی‌ها و رسیدگی‌ به پرونده‌هایی که دارای شاکیان زیاد هستند، مدنظر خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در بیست و سومین سفر استانی خود در بدو ورود به فرودگاه شیراز از سوی مقامات استان فارس از جمله نماینده ولی‌فقیه و استاندار مورد استقبال قرار گرفت و طی سخنانی، استان فارس را استان ادبیات و شعر دانست که مفتخر به وجود مضجع مطهر حضرت احمد ابن موسی(ع) است.

رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: در جریان سفر به استان فارس تلاش خواهیم کرد تا مسائل و مشکلات مرتبط با واحدهای قضایی استان را برطرف کنیم.

رئیس دستگاه قضا بیان کرد: حل مسائل مرتبط با بنگاه‌های تولیدی استان فارس در راستای تحقق شعار سال و کمک به دولت در این جهت، از اهداف سفر استانی امروز است؛ بر همین اساس گزارشاتی پیرامون بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی استان فارس به دولت ارائه شد و دولت نیز موضوع را اجابت کرد و هیئت‌هایی را طی مدت اخیر به منظور رفع موانع تولیدی به این استان اعزام کرد.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: در جریان سفر امروز به استان فارس تلاش خواهیم کرد مسائل مربوط به حوزه ثبت اسناد استان را مرتفع کنیم. همچنین در راستای مسائل محیط زیستی استان نیز آن مقدار که دستگاه قضایی می‌تواند کمک‌رسان باشد، اهتمام خواهیم داشت.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: در جریان سفر امروز به استان فارس، تمهید مقدمات برای رفع آن دسته از مسائل حقوقی و قضایی به ویژه در حوزه اطاله دادرسی‌ها و رسیدگی‌ به پرونده‌هایی که دارای شاکیان زیاد هستند، مدنظر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، در بدو ورود حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، فرزند شهید مدافع حرم «شجاعت علمداری» به نمایندگی‌ از خانواده معظم شهدا و مردم استان فارس، مَقدم رئیس قوه قضاییه و هیئت همراه را گرامی‌ داشت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا