قالیباف: ملاک در انتخاب یک مدیر شایسته گزینی است

محمدباقر قالیبافبا بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات به امنیت ملی کمک می کند، گفت: برای انتخاب یک مدیر در سطوح مختلف، ملاک شایسته گزینی است نه اینکه این فرد از کدام قوم و مذهب باشد

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در دیدار با بزرگان اهل سنت کردستان، کرمانشاه، گلستان، سیستان و بلوچستان در مجتمع سرچشمه گفت: اقوام ایران، مذاهب مختلف، اقلیت های دینی تاروپود سرزمین عزیزمان ایران هستند که وجود یکایک ما در کنار هم، این رنگین کمان اقوام، مذاهب و اقلیت های دینی ما را مستحکم و زیبا کرده و فرصت های بزرگ داده است.

وی ادامه داد: دشمنان این سرزمین در طول تاریخ به دنبال این بودند که ایران یکپارچه را به هم زنند؛ بدون شک هر فردی که خیرخواه اسلام، عظمت و افتخار ایران و آینده فرزندان است باید در این مسیر گام برداشته و هیچ حرفی نمی تواند ما را از انسجام جدا کند.

قالیباف گفت: استکبار جهانی برای جهان اسلام توطئه طراحی و مسلمان را به خاک و خون کشیده و فرقی بین مذاهب و سنی و شیعه قائل نیست. 

وی افزود: مردم فلسطین چندین ماه است که از سرزمین خود دفاع می کنند؛ جهاد و حماس برادران هستند، ما در عملیات وعده صادق تا مرز جنگ تمام عیار رفتیم و هرگز فکر نکردیم اینها سنی هستند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات فرصتی است که بتوان با انتخاب دقیق و مشارکت حداکثری به امنیت ملی کمک کرده و فردی را انتخاب کرده که بتواند با کمک ملت و نخبگان و در کنار همه طوایف و اقوام و تمام اقلیت های دینی برای ایران عزیزمان حرکت کند. این موضوع دست یکایک مردم این سرزمین است که بتوانند به گونه ای انتخاب که ضعف ها تقویت شود.

وی با بیان اینکه در عرصه اقتصادی به مردم سخت می گذرد، گفت: می دانم کشور به چه چیزی نیاز دارد و چه ظرفیت های عظیمی برخوردار است.

قالیباف با اشاره به موضوع زنان گفت: ما تاکید بر برابری جنسیتی نداریم اما اصرار بر عدالت جنسیتی داریم؛ زنان کشور ما از مهمترین پیشران توسعه هستند و نقش آنها در خانواده و جامعه و عرصه های اجتماعی، فنی و مدیریتی مهم است. اجازه نمی دهم زنان در دوراهی ایفای نقش مادری و همسری در خانواده یا اثرگذاری در جامعه قرار گیرند. 

قالیباف افزود: شرایط را به گونه ای گذاشته که محدودیتی برای حضور زنان در خانواده به عنوان یک مادر نداشته و از نقش مهم حضور در اجتماع غافل شوند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: همین نگاه را به اقوام و مذاهب دارم؛ برای انتخاب یک مدیر در سطوح مختلف، ملاک شایسته گزینی است نه اینکه این فرد از کدام قوم و مذهب باشد؛ مهم آن است که آن فرد قوی‌تر برای آن مسئولیت باشد؛ این موضوع را می توانید در کارنامه‌ام در پلیس و شهرداری تهران ببینید.

ادامه دارد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا