رئیس صداوسیما: نتیجه انتخابات برای ما اهمیت ندارد / رهبری نظر خود را صریحا و علنا در مورد ۴ راهبرد انتخابات گفته‌اند / هیچ کس نمی‌تواند با استناد به اینکه من به رهبری نزدیک هستم، بگوید نظر ایشان این است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس سازمان صدا و سیما تأکید کرد که نتیجه انتخابات پیش‌رو برای این سازمان اهمیت ندارد، بلکه رساندن مشارکت به بالاترین حد ممکن، وظیفه این رسانه است.

به گزارش «انتخاب»، پیمان جبلی درباره انتخابات ۱۱ اسفند دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگویی تصویری با خبرگزاری صداوسیما تاکید کرده است: «هیچ کس نمی‌تواند با استناد به اینکه من به مقام معظم رهبری نزدیک هستم، بگوید نظر ایشان این است. نه، مقام معظم رهبری نظر خود را صریحا و علنا در مورد چهار راهبرد انتخابات گفتند.»

رئیس صداوسیما تصریح کرد: ستاد انتخابات این سازمان، چهار راهبرد رهبر انقلاب مبنی بر مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را الگو قرار می‌دهد و سازمان زیرمجموعه‌اش برای تحقق راهبردهای رقابت و مشارکت نقش مستقیم دارد.

جبلی خاطرنشان کرد: در همه دوره‌های انتخابات در صدا و سیما این بحث وجود داشته که آیا نتیجه انتخابات برای این رسانه اهمیت دارد تا مجلس همسو بیاید یا اینکه مشارکت مردم بالا باشد؟ مقام معظم رهبری روی بالاترین میزان مشارکت تأکید داشته‌اند و صرف اجرای قانون و با ورود افراد تأیید صلاحیت شده، انتخابات باید با بالاترین مشارکت برگزار شود.

رئیس سازمان صدا و سیما از مسئولان این سازمان خواست در برنامه‌هایشان، فضای رقابت گفتمانی را در مسائل اساسی کشور برای نامزدهای انتخابات فراهم کنند و برای این هدف، از امکانات رسانه‌ای صدا و سیما در فضای مجازی هم استفاده شود.

پیمان جبلی یادآور شده است که «نمایندگان مجلس تا آخرین روز نمایندگی، حق استفاده از امکانات را در رسانه ملی دارند.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا