حدادی: مردم با مشارکت در انتخابات پیام خود را به جهان رساندند

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در انتخابات جایگاه جمهوری اسلامی ایران و نقش تعیین کننده آن چه در خاورمیانه و چه در جامعه بین المللی را ارتقا خواهد داد.

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مشارکت مردم در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: مشارکت مردم هم در مرحله اول انتخابات مجلس  شورای اسلامی و مجلس خبرگان و هم در انتخابات دور دوم مجلس بسیار خوب بود. مردم برای تعیین سرنوشت خود به صحنه آمدند و پای صندوق های رای حضور پیدا کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: قطعا این حضور مردم پای صندوق های رای در ابعاد مختلف اثرات مثبتی را برجای خواهد گذاشت. در وهله اول مشارکت بالای مردم در انتخابات سبب می شود تا نامزدهای اصلح به مجلس راه پیدا کرده و مجلسی قوی تشکیل شود که یک مجلس قوی برای پایداری ایران قوی ضرورت دارد.

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در وهله دوم مشارکت مردم در انتخابات قطعا از بعد بین المللی نیز اثرگذار است. مشارکت مردم در انتخابات جایگاه جمهوری اسلامی ایران و نقش تعیین کننده آن چه در خاورمیانه و چه در جامعه بین المللی را ارتقا خواهد داد.

حدادی تاکید کرد: یکی از مهم ترین محورهای مسائل سیاسی کشورها، مشارکت مردم آنها در انتخابات است. مشارکت بالای مردم در انتخابات اثربخشی خود را هم در داخل و هم در خارج در بعد تصمیم سازی و تصمیم گیری برجای خواهد گذاشت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا