تکذیب ادعای انصراف قالیباف از نامزدی انتخابات

سخنگوی ستادهای مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف با تکذیب ادعای انصراف قالیباف از نامزدی انتخابات اظهار کرد: آقای دکتر قالیباف با تمام قدرت آماده شرکت در مناظرات هستند و انتظار می‌رود که اعضای ستادهای کاندیداها به جای سرگرم شدن به اقدامات سلبی، مشغول فعالیت ایجابی خود باشند.

به گزارش ایسنا، محمد انور بجار زهی سخنگوی ستادهای مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری درباره طرح ادعای انصراف این نامزد از سوی یکی از اعضای ستاد سعید جلیلی از دیگر نامزدهای انتخابات گفت: اظهارنظرهای اینگونه پیش از آغاز دور دوم مناظرات اقدامی غیر هوشمندانه، غیراخلاقی و خلاف وحدت مورد انتظار جبهه انقلاب و عموم مردم شریف ایران است که دل در گرو نیروهای انقلابی دارند.

وی افزود: آقای دکتر جلیلی شخصیتی اخلاقمدار و انقلابی هستند و یقیناً با سخنان وحدت شکن مخالفند؛ چنین اظهارنظرهایی بدون هماهنگی با آقای دکتر جلیلی و به دلیل افت آرای ایشان در نظرسنجی‌ها از سوی اعضای ستاد ایشان مطرح می‌شود.

سخنگوی ستادهای مرکزی و مردمی اظهار کرد: آقای خضریان درحالی این اظهارات را مطرح کرده‌اند که جبهه مقابل نیروهای انقلاب درحال رقم زدن انواع هجمه‌های غیراخلاقی به کاندیداهای جریان انقلاب است؛ نگاه عقلانی حکم می‌کند که نیروهای انقلابی از ابراز چنین اظهاراتی در شرایط کنونی که هیچ مبنا و جایگاهی نداشته و تاسف آور است، خودداری کنند.

بجارزهی با بیان اینکه «خوب است آقای خضریان سری به نظرسنجی‌های واقعی، فنی و علمی که این روزها منتشر می‌شود، بزنند»، عنوان کرد: آقای دکتر قالیباف با تمام قدرت آماده شرکت در مناظرات هستند و انتظار می‌رود که اعضای ستادهای کاندیداها به جای سرگرم شدن به اقدامات سلبی، مشغول فعالیت ایجابی خود باشند.

وی گفت: ظاهرا برخی دوستان تجربه تلخ سال ۹۲ را فراموش کرده اند؛ آقای دکتر قالیباف و نیروهای ایشان شدیداً به دنبال وحدت و مدافع آن هستند و البته که عقلانیت انقلابی حکم می‌کند که همه ما امروز به دنبال این مساله باشیم. وحدت نیروهای انقلاب در سایه همدلی و درک شرایط حساس رقم می‌خورد و این گونه اظهارنظرها یقیناً برخلاف وحدت و دستمایه سوء استفاده رقبا خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا