بروجردی: به زودی شاهد برچیده شدن بساط ظلم و ستم رژیم صهیونیستی خواهیم بود

نماینده لارستان در مجلس شورای اسلامی با مهم خواندن پیام مقام معظم رهبری به دانشجویان و اساتید آمریکایی حامی مردم مظلوم فلسطین گفت که ان شاءالله تحولات اخیر منطقه منجر به برچیده شدن بساط ظلم و ستم رژیم پوشالی صهیونیستی خواهد بود.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی گفت: جنبش جهانی دانشجویی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و علیه کشتار وحشیانه و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی، پدیده کاملا جدیدی است؛ به خصوص اینکه اینکه اتفاق در فضای سیاسی آمریکا، اروپا و دانشگاه‌های آنها در سطح دانشجویان و اساتید رخ داده است.

وی ادامه داد: خیزش دانشجویی علیه جنایات رژیم صهیونیستی را می‌توان به نوعی در قالب گستردگی جبهه مقاومت به کل جغرافیای سیاسی جهان تعبیر کرد. پیش از این، این موضوع را بیشتر در آسیا شاهد بودیم اما اکنون به قلب اروپا و آمریکا گسترش پیدا کرده که پدیده مهمی است و نشان از بیداری وجدان‌های انسانی فارغ از هر نوع دین و اعتقادی دارد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: انسان‌های دارای وجدان‌های بیدار مخالف ظلم و کشتار هستند و مقابل آن می‌ایستند. این همان فرموده امام علی (ع) است که دشمن ظالم و یار ستمدیده باشید؛ امروز فرمایشات امام علی (ع) عینیت پیدا کرده است.

بروجردی خاطرنشان کرد: پیام رهبری به جنبش عظیم دانشجویی و همچنین اساتید دانشگاه که در کنار دانشجویان در خیزش انسانی شرکت کردند، پیام بسیار مهمی دارد و آن هم این است که ادامه مسیر انقلابی منشأ تحولاتی شده که ان شاءالله نتیجه آن برچیده شدن بساط ظلم و ستم رژیم پوشالی صهیونیستی خواهد بود.

وی در پایان گفت: قطعا اثرات این نامه را می‌توان در رخ دادن مثبت به نفع مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه و کرانه باختری و علیه رژیم صهیونیستی بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا