برادرم برای رفع مشکلات ملت به میدان آمد

«ثریا پزشکیان» روز پنج‌شنبه در همایش بانوان حامی برادرش که در مراغه برگزار شد، اظهار کرد: جوانانمان به جای مهاجرت از ایران باید به کشورمان برگردند و در آبادانی کشورمان سهیم شوند.

وی با بیان اینکه بیشتر ملت ایران امروز دردمند هستند، ابراز امیدواری کرد که برادرش در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده و مشکلات این ملت در مدت زمانی اندک رفع شود.

«قادر جویا»، رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در مراغه هم در این همایش بیان کرد: حمایت از پزشکیان دلیل دارد و با افتخار اعلام می‌کنیم که ایشان از تمام شاخص‌های نامزد اصلح برخوردار است.

وی با بیان اینکه پزشکیان فردی فرهیخته، تیزهوش و ایثارگر است، ادامه داد: اگر در ایران و جهان پزشک فوق تخصصی سراغ دارید که در طول ۳۰ تا ۴۰ سال عمر کاری خودش مبلغی از بیمار دریافت نکرده باشد، به ما هم معرفی کنید.

وی با تاکید بر اینکه پزشکیان از نظر پاکدستی و دوری از هر گونه فساد مالی و اداری اصلح است، بیان کرد: وی عالِم و مفسر قرآن و نهج‌البلاغه است و به دور از هر گونه علایق سیاسی از ایشان حمایت می‌کنیم.

«جویا» که فرماندار اسبق شهرستان‌های هشترود و بستان‌آباد در آذربایجان‌شرقی بود، ابراز امیدواری کرد که با انتخاب پزشکیان به عنوان رییس جمهور، کشورمان در ابعاد مختلف شاهد پیشرفت و آبادانی باشد.

وی این را هم بیان کرد که شور و شوقی که در کشور برای حمایت پزشکیان ایجاد شده است، با انتظاراتی همراه خواهد بود و ملت ما باید شاهد تحول بزرگ در کشور باشد.

رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در مراغه ابراز امیدواری کرد که قشر بانوان با حرکت و خروش خودشان، جرقه تحولات بزرگ را در جامعه اسلامی بزنند.

به گزارش ایرنا ستاد جوانان پزشکیان نیز امروز، پنج‌شنبه با حضور «ثریا پزشکیان» در مراغه راه‌اندازی شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا