بازدید ۲ عضو کمیسیون اصل ۹۰ از دو واحد تولیدی پوشاک کشور

دو عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از دو واحد تولیدی پوشاک معتبر کشور بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، علی خضریان سخنگو و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ با حضور در دو واحد تولیدی پوشاک معتبر کشور از نزدیک با مشکلات و مسائل تولیدکنندگان آشنا شدند و ضمن گفت‌وگو با مدیران و کارکنان این واحدها، مقرر شد تا در جلسه‌ای با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و همینطور تولیدکنندگان پوشاک به بررسی و نظارت بر عملکرد این دستگاه‌ها جهت تسهیل امور تولید در کشور صورت گیرد.

خضریان استمرار در مقابله با عرضه کالای قاچاق را منجر به تقویت تولید ملی دانست و گفت: بنا بر گزارش کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، در حال حاضر در تمامی حوزه‌های مرتبط یعنی البسه، کفش، کیف و کفش و در تمامی سطح استان تهران، مقابله با عرضه کالای قاچاق صورت می‌گیرد. انتظار این است که هرگونه تخلف با برخورد جدی و قانونی دستگاه متولی همراه شود و درعین حال این برخوردها مقطعی نباشد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال با نام جهش تولید با مشارکت مردم توسط مقام معظم رهبری و لزوم اقدام عملی و نظارت بر اجرای قوانین و طرز کار دستگاه‌های مسئول به ویژه گمرکات، وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، کمیسیون اصل نود سلسله بازدیدهایی را از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار داده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه موضوع پوشاک قاچاق از مواردی است که موجب گلایه به حق تولیدکنندگان پوشاک است، افزود: در این موضوع با هماهنگی‌های صورت گرفته شده با ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با عرضه پوشاک محرز قاچاق مجدداً آغاز شده است. انتظار کمیسیون اصل نود این است که به صورت مستمر نظارت در این حوزه صورت بپذیرد.

خضریان با بیان اینکه استمرار در مقابله با عرضه کالای قاچاق به تقویت تولید ملی منجر خواهد شد، افزود: بنا بر گزارش کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، در حال حاضر در تمامی حوزه‌های مرتبط یعنی البسه، کفش، کیف و کفش و در تمامی سطح استان تهران، مقابله با عرضه کالای قاچاق صورت می‌گیرد و انتظار این است که هرگونه تخلف با برخورد جدی و قانونی دستگاه متولی همراه شود و درعین حال این برخوردها مقطعی نباشد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا