امیدآفرینی نتیجه تعامل دستگاه‌هاست – ایسنا


ایسنا/فارس وزیر دادگستری، گفت: عامل مهمی که موجب شده تا کارها در استان فارس به خوبی پیش‌ برود و امیدآفرینی شکل بگیرد، تعامل دستگاه‌ها با یکدیگر است.

امین‌حسین رحیمی امروز، ۱۳ بهمن در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۳۴ پروژه شهرداری شیراز با اعتبار ۶۷۱۲.۷ میلیارد تومان اظهار کرد: موضوع مهمی که موجب شده در استان فارس کارها خوب پیش رود و امیدآفرینی شکل گیرد، تعامل دستگاه‌های مختلف است.

وی با ابراز امیداوری از تداوم این روند، از همراهی و همکاری قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با شهرداری شیراز در اجرای پروژه‌های شهری تقدیر کرد.

وزیر دادگستری به ایجاد مجتمع شوق زندگی توسط دادگستری فارس نیز اشاره و از همکاری شهرداری شیراز در راه‌اندازی این مجتمع تقدیر کرد.

شهردار شیراز نیز در این مراسم اظهار کرد: شهرداری شیراز ۴ ماه پیش و در حاشیه دومین سفر هیئت دولت به استان فارس، در قالب برنامه مهر تا مهر، شهرداری شیراز ۲۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه تقدیم مردم این کلان‌شهر کرد. 

محمدحسن اسدی ادامه داد: در راستای امیدآفرینی نیز یک بسته ۵۰ هزار میلیارد تومانی شامل ۲۰ هزار میلیارد تومان افتتاح پروژه و ۳۰ هزار میلیارد تومان کلنگ‌زنی پروژه تعریف شد که امروز این بسته ۵۰ هزار میلیارد تومانی به بیش از ۵۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که نشان از همدلی و اتحاد مردم و مسئولان فارس و شیراز دارد.

 شهردار شیراز در خصوص محور جنوبی بزرگراه آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی که در سفر وزیر دادگستری به بهره‌برداری رسید، گفت: این بزرگراه به طول ۸ کیلومتر و ۴ تونل به ارزش ۳ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان تقدیم مردم شیراز شد.

 وی به بهره‌برداری سالن ورزشی تنیس روی میز بعثت به عنوان اولین سالن تخصصی در شیراز، گفت: به سهم خود از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)، پیمانکاران و موسساتی که ما در اجرای این پروژه‌ها همراهی کردند، صمیمانه قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا