اطلاعیه دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت بزرگداشت شهدای دولت


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم جهت حضور در مراسم بزرگداشت شهدای دولت و شهدای شاخص شهریور ماه دعوت کرد.

به گزارش ایسنا متن این اطلاعیه  دعوت به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم» 

هشتم شهریور ماه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ، نمادی از حقانیت و مظلومیت نظام و سند دیگری بر شقاوت سازمان های تروریستی از جمله گروهک تروریستی منافقین است که تحت حمایت های گوناگون و هدایت  و فرامین سرویس های جاسوسی نظام سلطه به ویژه آمریکای جنایتکار با ارتکاب شنیع ترین جنایات ضد بشری در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی ، بارها و بارها چهره سفاک و خونریز خود را در برابر ملت ستمدیده و مبارز ایران اسلامی نمایان ساخته اند.

این روز، یادآور حادثه تلخ و فراموش نشدنی شهادت دو شخصیت والا و تاثیرگذار در انقلاب اسلامی در انفجار دفتر نخست وزیری و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر است که نمونه‌های بی‌بدیلی از ساده زیستی و تلاش صادقانه و ایثار جان در راه خدمتگزاری به ملت بودند و تا آخرین نفس، در این مسیر الهی حرکت کردند. بدون شک الگوسازی سبک زندگی و مدیریت شهیدان رجایی و باهنر برای تمام  مسئولان نظام و تحکیم وحدت میان ملت و دولت ، گامی موثر در نیل به آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«رحمت الله علیه» در احیای اسلام ناب محمدی«صل الله علیه و آله و سلم» خواهد بود.

به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطرۀ شهدای دولت  و جمعی دیگر از شهدای شاخص شهریور ماه  به ویژه شهید آیت الله  علی قدوسی، شهید آیت‌الله سید اسد الله مدنی، شهید حجت الاسلام سید علی اندرزگو، شهید سید اسدالله لاجوردی، شهید سرتیپ وحید دستجردی، شهیدان  مهدی و حسام عراقی؛ مراسم بزرگداشتی، فــردا (چهارشنبه 8 شهریور) در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این مراسم در تهران فردا ـ چهارشنبه 8 شهریور از ساعت 09:30 صبح، در مجتمع  فرهنگی ـ آموزشی رفـاه؛ واقع در میدان بهارستان، خیابان مردم؛ با سخنرانی ‘حجت الاسلام و المسملین ذوالنور’  «نائب رئیس مجلس شورای اسلامی»  و با حضور خانواده‌های معظم شهدا به‌ویژه خانواده‌های گرانقدر شهدای دولت و شهدای شاخص شهریور ماه و مردم شهید پرور برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ ضمن گرامیداشت یاد و نام و خاطرۀ شهیدان خدمت؛ از عموم مردم عزیز و شهید پرور و قدرشناس ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور گستردۀ در این مراسم‌های بزرگداشت ضمن زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، با آرمان‌های آنان تجدید میثاق نموده و بر ادامۀ راهشان تأکید نمایند. 

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا