آمریکا در جنایات صهیونیست‌ها شریک جرم است

آمریکا در جنایات صهیونیست‌ها شریک جرم است

مشاور فرمانده کل قوا در امور ارتش گفت: آمریکا در جنایات صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی شریک جرم است و حمایت نظامی واشنگتن، این رژیم را برای تشدید حملات وحشیانه جسورتر کرده است.

‌ه گزارش ایسنا، امیر سرتیپ حاتمی در دوره هادیان فرزانه دانشگاه افسری امام علی(ع) نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دانشجویان این دانشگاه در آینده مسئولیت‌های مهمی را در سطح نیروی زمینی و ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح عهده دار خواهند شد، تصریح کرد: لازمه موفقیت در انجام ماموریت‌ها و مسئولیت‌های خطیر ارتش و نیروهای مسلح، خودسازی، خداشناسی، زمان شناسی، آمادگی برای خدمت به ملت و نظام اسلامی تا سرحد شهادت، تبعیت از ولی فقیه در پیچ و خم‌ها، شبهات، فتنه‌ها و درعرصه‌های مختلف تصمیم گیری است.  
مشاور فرمانده کل قوا تصریح کرد: امروز ماموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ تمامیت ارضی، حفظ استقلال و نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه پیچیده نظام بین‌الملل از حساسیت بیشتری برخوردار است.
وی با اشاره به هیاهو، جنجال و دروغ پراکنی نظام سلطه و استکبار و مخالفین جمهوری اسلامی ایران در اغتشاشات سال گذشته خاطرنشان کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر و شعار دهندگان «زن، زندگی و آزادی» که حجم انبوهی از اعتراض و نارضایتی را در سرتاسر دنیا بر پا کرده بودند، امروز در برابر نسل‌کشی و جنایات آشکار رژیم کودک‌کش صهیونیستی سکوت کرده و تماشاگرند.
امیر سرتیپ حاتمی افزود: مجامع جهانی امروز در حالی نظاره‌گر ددمنشی رژیم صهیونیستی‌اند که اشغالگران در جنایتی دردناک  تاکنون مرتکب قتل عام حدود 12 هزار نفر از مردم مظلوم و بی گناهی شده اند که حدود 3 هزار نفرشان را زنان و 5 هزارنفرشان را کودکان  و حدود 200 نفر از کشته شدگان را کادر پزشکی تشکیل داده‌اند.
مشاور فرمانده کل قوا با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با ارسال تسلیحات و مهمات و حتی کمک‌های اطلاعاتی و عملیاتی به رژیم صهیونیستی، اصلی‌ترین مجرم در کشتار مردم و بخصوص کودکان فلسطینی‌اند، تصریح کرد:  آمریکا در جنایات صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی شریک جرم است و حمایت نظامی واشنگتن‌، این رژیم را برای تشدید حملات وحشیانه جسورتر کرده است و همانگونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند؛ اگر کمک‌های همه‌جانبه آمریکا نباشد، رژیم صهیونیستی در عرض چند روز فلج خواهد شد.
امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه همه کشتارهایی که در غزه اتفاق می‌افتد نقض مستقیم کنوانسیون‌های حقوق بشری است و واقعا متاسفیم که جامعه بین‌المللی همچنان در برابر جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطین در نوار غزه سکوت کرده‌اند.
مشاور فرمانده کل قوا اظهار کرد: روسای کشورهای مدعی آزادی و حقوق بشر در کنار جلادان جنایتکار صهیونیستی به صف شده‌اند و این وضعیت به قانون جنگل که دستاورد لیبرال دموکراسی غرب است، مشروعیت می‌دهد.
امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: عامل و عنصر اصلی تعیین کننده جهت مصون ماندن از دشمنی، تجاوز و زیاده خواهی‌های مستکبران عالم، کسب قدرت است و بی‌تردید با دستیابی به این مولفه راهبردی، هیچ دشمنی به خود جرات زیاده خواهی و بداندیشی نخواهد داد.
وی مهمترین عامل و عنصر قدرت ملی جمهوری اسلامی ایران را نیروی انسانی و رزمندگان مومن، کارآمد، آگاه، شجاع و آماده شهادت دانست و افزود:  انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس با تکیه به این عامل مهم و حیاتی توانست در برابر تهاجم رژیم متجاوز صدام و حامیان مستکبرش ایستادگی کرده و اجازه نداده نظام سلطه با محوریت رژیم بعثی عراق به اهداف شوم خود دست یابد.
 امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: با رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و وجود نیروی انسانی متخصص، دانشمند و متعهد امروز در تمامی حوزه‌های رزم زمینی، هوایی، دریایی، پدافندی، راداری، الکترونیکی، موشکی و پهپادی به دستاوردهای بزرگی دست یافته‌ایم و در برخی حوزه‌های رزم جزو سرآمدان دنیا هستیم.
مشاور فرمانده کل قوا هدف نهایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عصر غیبت کبرای امام زمان(عج) را زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت، برشمرد و افزود: ان‌شاءالله بتوانیم با ترویج مفاهیم عالیه اسلام و با آگاه ساختن مردم جهان از ظلم و ستم مستکبران و آشنایی هر چه بیشتر آنان را با فرهنگ اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، زمینه ظهور حضرت قائم (عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف) را فراهم آوریم.

وزیر سابق دفاع افزود: پیداست که این امور مهمّ، بدون داشتن قدرت و مکنت، تحت لوای یک دولت قدرتمند و با بنا نهادن تمدن نوین اسلامی، امکان پذیر نیست. بنابراین می‌بایست، در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ و به ثمر رسیدن اهداف آن، به عنوان زمینه ساز قیام حضرت مهدی (علیه‌السّلام)، تلاش همه جانبه کرد.
امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه  امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدامات و برنامه‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف بویژه جهت نوسازی ارتش در حوزه منابع انسانی و  تجهیزات و تسلیحات پیشرفته دفاعی و کمک به معیشت کارکنان ارتش صورت گرفته است، تصریح کرد: همت و تلاش شبانه روزی فرمانده کل ارتش و همه فرماندهان در سطوح مختلف معطوف به آماده نگه داشتن قدرت دفاعی و بازدارندگی ارتش است که در مسیر روشنی گام بر می‌دارد.
 
انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا