شرایط و زمینه‌های سهولت مشارکت مردم ‌و بخش خصوصی فراهم شود

ایسنا/خوزستان به منظور ایجاد بستر و ظرفیت هرچه بیشتر برای جهش تولید و مشارکت مردم و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شهرک صنعتی شماره ۵ دزفول ضرورتی غیر قابل انکار است که باید به آن توجه ویژه شود.

علی مهدی پور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازدید از شهرک صنعتی شماره ۴ دزفول و تلاش دست‌اندرکاران شرکت شهرک‌ها برای ایجاد شرایط مناسب تولید اظهار کرد: برای تحقق منویات مقام معظم رهبری برای جهش تولید، وظیفه دست اندرکاران است که شرایط و زمینه‌های سهولت مشارکت مردم و بخش خصوصی را فراهم کنند.

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت مردم واگذاری زمین مورد نظر آن‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

مهدی پور ادامه داد: در دزفول که یک شهر تقاضامحور است علاقه‌مندان فراوانی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد اما زمین کافی نیست که در اختیار آن‌ها قرار داده شود. به همین دلیل به منظور ایجاد بستر و ظرفیت هرچه بیشتر برای جهش تولید و مشارکت مردم و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شهرک صنعتی شماره ۵ دزفول و گسترش و توسعه دیگر شهرک‌ها ضرورتی غیر قابل انکار است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی به تصویب شهرک شماره ۵ دزفول در سفر ریاست جمهور به استان خوزستان اشاره کرد و گفت: در این سفر مصوب شد تا سقف یک هزار هکتار زمین در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی استان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان عنوان کرد: با عنایت به دستور مقام معظم رهبری مبنی برای واگذاری اراضی پادگان‌ها به بخش تولید با پیگیری‌های انجام‌شده شهرک صنعتی شماره ۴ می‌تواند با اراضی پادگان شهید باکری گسترش و توسعه یابد تا بخشی از کمبود زمین در این شهرک مرتفع شود.

مهدی پور به دیگر اراضی پادگان‌های اطراف دزفول اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین دست اندرکاران شرکت شهرک‌ها به جد پیگیر دریافت اراضی پادگان شهید مدنی در کیلومتر ۷ جاده دزفول به شوشتر هستند که چنانچه ظرف سال جاری میسر شود بخشی از کمبود زمین برای متقاضیان سرمایه‌گذاری مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا